Як читати iso файли.

Iso - неформальний термін, який позначає образ оптичного диска. Він містить файлову систему, відповідну стандарту ISO 9660. Образ - це звичайний файл, який може використовуватися замість компакт диска.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - програма емуляції дисків.
Інструкція
1
Скачайте програму для емуляції дисків Deamon tools, щоб прочитати файл у форматі * .iso. Для цього перейдіть на офіційний сайт даної програми - daemon-tools.cc/rus/downloads, виберіть версію програми для завантаження, наприклад, DAEMON Tools Lite, натисніть кнопку «Завантажити». Дочекайтеся завершення завантаження, встановіть програму на комп'ютер.
2
Далі перезавантажте систему, щоб зміни вступили в силу. Значок програми можна знайти в системному треї Windows. Натисніть по ньому правою кнопкою миші, щоб емулювати образ * .iso. Виберіть пункт «Віртуальний привід» і встановіть необхідну кількість приводів, наприклад, якщо вам одночасно необхідно прочитати кілька * .iso-файлів, встановіть відповідну кількість приводів. Дочекайтеся, поки програма створить їх.
3
Клацніть правою кнопкою миші по ярлику програми Deamon Tools в треї, виберіть віртуальний привід і команду «Монтувати образ». У діалоговому вікні виберіть файл у форматі * .iso, який вам необхідно прочитати. Відбудеться монтування віртуального диска. Далі перейдіть у вікно «Мій комп'ютер» і відкрийте потрібний диск подвійним клацанням миші. Після завершення роботи з диском размонтіруйте образ аналогічно процесу монтування.
4
Також використовуйте для монтування образів у форматі * .iso іншу програму - Alcohol 120%. Скачайте пробну версію даної програми на офіційному сайті виробника http://www.alcohol-soft.com/. На сайті виберіть кнопку Download trial, дочекайтеся завершення завантаження, встановіть програму на комп'ютер.
5
Запустіть програму, в правій частині клацніть кнопку «Пошук образів», далі виберіть диск, де розміщений файл у форматі * .iso, натисніть кнопку «Пошук». У програмі з'явиться емблема образу диска. Натисніть кнопку «Додати виділені файли » і відбудеться емуляція диска. Після цього відкрийте «Мій комп'ютер» і перегляньте потрібний вам диск, клацнувши по ньому правою кнопкою миші і вибравши команду «Відкрити».