Як назвати бухгалтерську фірму. назва бухгалтерських фірм.

Кажуть: «Як корабель назвеш, так він і попливе». При виборі назви бухгалтерської фірми потрібно гарненько все зважити і проаналізувати, так як у успіху немає дрібних деталей. А назва фірми - це серйозний маркетинговий інструмент.
Інструкція
1
При виборі назви потрібно набрати якомога більше слів, які характеризують вибрану сферу діяльності: облік, аудит, дебет, кредит, звіт і т. П. Бажано вище 60-ти. Потім комбінуйте різні назви, абревіатури, скорочення і т.д.
2
У процесі розробки імені не завадило б пробити передбачуване назва фірми через пошуковики, так як зараз практично кожна фірма має свій сайт в інтернеті. Це дозволить вам уникнути збігів і вибрати ім'я домену. Після розробки декількох варіантів назви влаштуйте «фокус-групу»: запитайте у зацікавлених осіб, яке з назв їм більше до душі.
3
Вивчайте, що назва повинна добре звучати, легко запам'ятовуватися, не бути занадто довгим, відрізнятися від вже існуючих брендів (за це можуть навіть подати в суд) і не нести негативного сенсу. Поширеною практикою стало давати назву фірмам за прізвищами фундаторів. Але це доцільно лише тоді, коли прізвище її власника вже має вагу: у такому випадку авторитет людини поширюється і на названу їм компанію. Дуже популярні і словосполучення, тим більше що вони запам'ятовуються краще, ніж окремі слова.
4
При великої конкуренції на ринку зручно назвати фірму з літери «А». Так вона відразу потрапить в очі при відкритті ділового довідника або каталогу. Можна також взяти якесь звучне іноземне слово. Але в бухгалтерії таких поширених слів, тим більше пов'язаних з обраною діяльністю, не так вже й багато. До того ж, інтернаціоналізм в назвах доречний, коли планується вихід на міжнародні ринки, а в бухгалтерії для цього потрібно знати тонкощі податкового законодавства інших країн.
5
Можна прив'язати до назви фірми місцевість, де вона розташована, але це обмежує простір для її діяльності. Крім того, назва бухгалтерської фірми не повинно натякати, що вона є при правітельтсвенной. Оскільки назви з використанням слів «парламентський», «законодавчий», «державний», швидше за все, буде будуть відхилені при реєстрації.