Як вирощувати бамбук.

Декоративний бамбук, як і драцена, яку часто приймають за бамбук, мають спільне походження, тому, правила догляду за ними однакові, хоча драцена більш невибаглива. Правильно доглядаючи за цією рослиною, ви зможете виростити у себе красива рослина з далекої країни.
Інструкція
1
В умовах квартири краще ростуть тропічні бамбуки, якщо ж бамбук виріс в помірній зоні, то йому буде складно акліматизуватися в замкнутому приміщенні, особливо взимку, коли в наших квартирах жарко і дуже сухо. Дізнатися місце походження бамбука ви можете у продавця.
2
Полив бамбука. Як і всі тропічні злаки? бамбук дуже любить воду. Але його не можна переволожити, інакше корені можуть загнити. Щоб уникнути застою води в горщику, обов'язково влаштуйте хороший дренаж на дні. Якщо ви бачите, що листя бамбука стали скручуватися, то знайте, що рослині не вистачає води, якщо ж пожовкли, то ви його залили. У різні періоди бамбуку потрібна різна кількість води. Взимку, коли світла мало, фотосинтез уповільнений, тому бамбук споживає менше води, влітку ж тільки встигай поливати. Тоді ж бамбук сильно йде в ріст. Підгодовувати бамбук потрібно азотними добривами в період активного росту 1 раз в 2 тижні.
3
Горщик для бамбука. Бамбук - це злак, а значить, він має мочковатую кореневу систему, яка знаходиться в поверхневому шарі ґрунту. Тому краще всього вибирати широку і неглибоку ємність для бамбука. Він не потребує частої пересадки. Робити це потрібно, коли коріння досягли країв ємності. Якщо ви не хочете, щоб бамбук витягувався, витягніть його з грунту, обріжте 1/3 коренів і посадіть на це ж місце, підсипавши свіжого субстрату. Особливих вимог до грунтів у бамбука немає. Використовуйте звичайну землю для кімнатних рослин.
4
Розмноження бамбука. Розмножують бамбук і драцену колінцями. В місцях потовщень колінець у рослини можуть розвиватися коріння. Тому, спочатку поставте держак потовщенням в воду і регулярно міняйте воду. Коли з'являться корені, перенесіть молоде рослина в грунт і далі доглядайте як звичайно.
5
Символічне значення бамбука. Якщо ви захоплюєтеся вченням Фен-шуй, то знайте, що поставивши його в східній частині своєї квартири або будинку, ви принесете своїй родині щастя, здоров'я, фінансове благополуччя, гарний настрій і довголіття, так як він приваблює позитивну енергію в будинок.