Як прийти в норму після пологів.

Народження малюка викликає у мами масу радісних емоцій і вражень, і велика частина часу проходить у турботах про дитину, в яких часом не помічаєш змін у власній фігурі. Але вже скоро колишній розмір одягу нагадує про те, що пора подумати і про свою персону.
Інструкція
1
Не прагніть до швидкого результату. Дайте своєму організму час для відновлення після пологів. Ідеальним терміном для цього вважається 40 днів після народження малюка. У цей час відбувається поступове зменшення матки і повернення параметрів кісток тазу до вихідного розміру. Крім того - це період після пологів ой депресії, яка часто не поступається місцем бажанням зайнятися своєю фігурою.
2
Здійснюйте у швидкому темпі прогулянки з коляскою. Вони є єдиними допустимими фізичними навантаженнями в перші тижні після пологів. До того ж - це корисно для стабілізації як фізичного, так і емоційного стану.
3
Не обмежуйте себе в їжі з метою скинути зайві кілограми відразу після народження. Це може відбитися на кількості і якості молока. Обмежте жирну, смажену їжу, хлібобулочні вироби. Вживайте їжу часто і маленькими порціями. А щоб вона приносила відчуття насичення, їжте повільно. Випивайте достатню кількість рідини. Вона необхідна для нормальної вироблення молока.
4
Щоб якось прискорити відновлення після пологів почніть виконувати дихальні вправи, використовуючи черевний тип дихання. Для цього в положенні лежачи на спині із зігнутими колінами і притиснутими до підлоги стопами, на вдиху піднімайте передню стінку живота, а на видиху втягуйте її в себе. Повторіть до 10 разів. Через 1-2 тижні приєднаєте до цієї вправи (на видиху) підведення спини від статі. Це зміцнює прес і готує до більш вираженим фізичним навантаженням.
5
Приступайте до активних фізичних навантажень тільки після того як відчуєте сили, нарешті, зайнятися своєю фігурою. Не забувайте, що тільки регулярне виконання одних і тих же вправ допомагає прийти в норму після пологів.
6
Основною проблемою після народження дитини є живіт і стегна. І ніщо так не справляється із зайвим жиром на цих ділянках тіла, як обруч (бажано товстий, з прогумованими шипиками). Починайте щоранку з його обертання. Причому враховуйте свій стан і завершуйте вправу по самопочуттю. Перевагою обруча є відсутність силового навантаження, яка сильно виснажує і часто відбиває всю охоту до будь-яким фізичним вправам.
7
Також для м'язів живота виконуйте нахили вперед і вниз, кругові рух тілом, спочатку верхній його частиною, а потім тазом. Для стегон виконуйте присідання, батмани (махи ногою). Якщо силові навантаження не викликають негативних емоцій, відвідуйте тренажерний зал або займайтеся з гантелями будинку. А для м'язів живота качайте прес.
8
Не менш ефективним засобом боротьби із зайвими кілограмами є енергійні танці. Вони спалюють непотрібні жири, доставляють емоційне задоволення і дозволяють відновитися після пологів як фізично, так і психологічно. Танцюйте, імпровізуючи під улюблену музику.
Корисна порада
Приділяйте щоденним фізичним вправам не менше 30 хвилин, і дуже скоро фігура придбає колишні форми.