Як перевірити картридж принтера.

Перевірити картридж принтера на працездатність можна навіть до його установки в принтер. Таке поняття як «footprint» допоможе визначити стан картридж а, так як воно має на увазі під собою слід, залишений картридж ем на абсолютно сухою і чистою серветці. Цей слід дозволить перевірити картридж , як до заправки, так і після неї.
Вам знадобиться
  • - картридж;
  • - тонер;
  • - чисті сухі серветки;
  • - принтер.
Інструкція
1
Для початку, якщо картридж знаходиться в принтері, акуратно витягніть його назовні. Далі, на рівну жорстку поверхню покладіть кілька серветок (4-5 шт.) Одним шаром. Ці серветки необхідні з двох причин. По-перше, на них буде наноситися слід від картридж а, по-друге, вони ще являють собою засіб захисту картридж а, а вірніше, його сопловой пластини від механічних пошкоджень.
2
Обережно притисніть картридж до поверхні серветок на 1 секунду. Зніміть картридж і розгляньте отриманий відбиток. Справний чорний картридж залишить рівну безперервну лінію чорного кольору. Фото- картридж або кольорова модель залишить лінії різного кольору, що йдуть паралельно один одному. Якщо чорнило в картридж е засохли, то для отримання відбитка опустіть його «носик» в спеціальну очищувальну рідина хвилин на десять і повторно проведіть процедуру.
3
Заправлений тонером картридж перевірте за допомогою принтера, роздрукувавши тестовий лист. При нормальній роботі зображення на аркуші має бути чітким, добре видимим, а також без чорнильних смуг і забруднень.
Зверніть увагу
При перевірці щойно заправленого картриджа стежте, щоб тонер не розлітаються в приміщенні, оскільки при попаданні в дихальні шляхи, він може викликати різні алергічні реакції. Мало того, тонер дуже легко запалюється, тому використовувати його можна тільки в тому приміщенні, де немає відкритого вогню.
Корисна порада
Не завжди при поганій якості зображення на аркуші або його відсутності винен картридж, так як поломка може критися безпосередньо в самому принтері. Щоб точно визначити причину несправності, звертайтеся в спеціалізовані салони, що займаються ремонтом комп'ютерів і заправкою картриджів.