Як налаштувати програму Skype. підключити відеокамеру і мікрофон до скайпу.

Прогрес з кожним днем йде вперед, IT-технології удосконалюються, і багато речей стають доступнішими і простіше. Сьогодні вже немає необхідності в тому, щоб дзвонити в іншу країну за допомогою телефону, тепер це можна здійснити через інтернет. Для цього треба використовувати програму Skype.
Інструкція
1
Перш ніж приступати до налаштування програми, потрібно спочатку отримати реєстрацію в мережі Skype. При запуску програми спливає вікно входу, в якому ви побачите напис «У вас немає Логіна?». При натисканні на неї, з'явитися діалогове віконце, що пропонує створити новий акаунт. Тут заповніть чотири поля, в яких вкажіть повне ім'я; Skype ім'я і 2 рази пароль. Щоб наслідувати далі, підтвердіть, що ви прочитали і згодні з ліцензією і правилами роботи в мережі Skype.
2
У наступному віконці буде потрібно ввести e-mail адресу, країну і місто вашого проживання. При бажанні можна поставити галочки для отримання розсилки від Skype і входу в програму при запуску. Реєстрація закінчена і тепер достатньо клікнути на кнопку «Увійти».
3
Щоб почати спілкуватися з іншим користувачем, його слід додати в контакт. Зробити це досить легко, натиснувши на кнопочку «Додати контакт». Для пошуку необхідно ввести повне ім'я користувача, логін або його e-mail. Знайдений чоловік додатися в список контактів, який знаходитися в лівій частині екрана. При натисканні на його ім'я правою кнопкою миші з'явитися спливаюче меню. Вибираючи ту чи іншу категорію, можна почати чат з користувачем, зателефонувати йому, дізнатися більш детальну інформацію.
4
Для нормального спілкування в програмі потрібно також налаштувати відеокамеру і мікрофон. Налаштування мікрофона, зазвичай, полягає в правильності його підключення і здійснюється за допомогою засобів Windows. Клацніть по кнопці «Пуск», виберете категорію «Налаштування», далі - «Панель управління», в віконці - «Звуки аудіопристрої». У новому віконці перейдіть на вкладку «Мова» та натисніть кнопку «Перевірка». Потім відбудеться установка майстра перевірки аудіопристроїв. Вам необхідно, дотримуючись інструкції установки, зупинитися на вікні «Перевірка мікрофона». Переконайтеся, що індикатор мікрофона рухається, якщо цього не відбувається, перевірте, чи не відключено пристрій у Windows. У знайомому віконці «Звуки аудиоустройств» клікніть вкладку «Гучність» і виберіть «Додатково». Далі в меню «Параметри» перейдіть в «Властивості». Знайдіть мікрофон в списку і перевірте, чи варто галочка навпроти нього. При її відсутності пристрій працювати не буде.
5
Налаштування відеокамери здійснюється в програмі Skype. Знову зайдіть в «Інструменти», потім - «Налаштування», далі - «Відео». Тепер виберіть вашу веб-камеру, поставте навпроти «Включити Skype Відео» галочку, вкажіть від кого ви будете автоматично приймати відео, і хто буде дивитися ваше. Щоб перевірити роботу камери, натисніть кнопочку «Тест веб-камери».