Як замінити гудки на мелодії на Мегафоні.

Навіть якщо ви ще не взяли трубку свого телефону, у тих, хто дзвонить, може з'явитися привід для радості. «Мегафон» надає своїм клієнтам послугу по заміні гудків на музику і жартівливі висловлювання. Ставте персональні мелодії для абонентів з вашої телефонної книги, вітайте їх зі святами або нагадуйте про знаменні дати.
Вам знадобиться
  • - телефон, підключений до "Мегафону";
  • - комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Послугу «Заміни гудок» можна підключити, подзвонивши зі свого мобільного телефону за номером 0770. Після з'єднання виконуйте голосові вказівки системи. Дзвінок безкоштовний.
2
Також можна відправити смс-повідомлення на номер 0770. При відправці коду обраного на сайті «Мегафона» мотиву чи приколу відбувається його автоматичний замовлення і установка для всіх абонентів.
3
Можна замінити гудки через форму реєстрації на сайті оператора.
4
Міняючи гудки на мелодії , підключіть «Музичний канал» - набір композицій в улюбленому жанрі (щоб зробити це, треба подзвонити на безкоштовний номер 0770 і натиснути кнопку 5 або зайти в розділ «Музичні канали» на сайті «Мегафона») або «Музичну шкатулку» - пакет мелодій за вигідною ціною (для цього треба зробити дзвінок на номер 0770, натиснути кнопку 1 і перейти в розділ « Музичні шкатулки »або оформити заявку на сайті).
5
Є можливість встановити іменний гудок. Для цього наберіть команду * 551 #, а потім знайдіть у списку своє ім'я. Якщо імені абонента в переліку немає, відправте його в безкоштовному смс-повідомленні на номер 5510.
6
«Мегафон» також дозволяє копіювати треки у друзів. «Копіювання однією кнопкою» дозволить, натиснувши * на клавіатурі свого телефону, скопіювати мелодію, що лунала під час вашого «дозвону». Якщо у того, хто телефонував ще не була підключена послуга «Заміни гудок», то при копіюванні мелодії вона запрацює автоматично. «Копія мелодії у друга» - це можливість прослухати все мелодії , які є у того, кому ви телефонуєте. Для цього наберіть номер 0770, натисніть кнопку 6 і введіть номер друга для доступу в його колекцію.
Зверніть увагу
Підключення та відключення послуги «Заміни гудок» проводиться безкоштовно, проте є абонентська плата - 2 рубля в день. Гімн компанії «Мегафон» надається в подарунок.
Корисна порада
Сервіс «Гудки напрокат» дозволяє купувати найпопулярніші хіти в розстрочку. Для цього зателефонуйте на номер 0780 (вартість - від 20 до 50 рублів на місяць).