Як визначити знос зчеплення.

Зчеплення - одна з найбільш «завантажених» систем автомобіля і тому настає час, коли починають з'являтися проблеми з перемиканням передач. На думку багатьох автомобілістів з великим стажем, не варто відкладати їх вирішення в довгий ящик.
Інструкція
1
Ознаками пробуксовки зчеплення може бути характерний запах фрикційних накладок. Крім цього ви можете помітити, що ваш автомобіль незвично повільно розганяється, а на підйомі зчеплення переключається з працею. Педаль зчеплення може значно скоротити свій хід або повністю втратити його.
2
Проблеми зчеплення можуть бути викликані замасливанием або значним зносом фрикційних накладок, а також тертям натискного диска і маховика. Замаслені накладки ви можете самостійно промити бензином, а фрикційні накладки доведеться ремонтувати в автосервісі. Перегрів зчеплення може стати причиною ослаблення натискних пружин.
3
Наступна серйозна несправність зчеплення - його неповне включення. При перемиканні передач ви можете відчути, що зчеплення «веде». При цьому вільний хід ручки перемикання швидкостей і педалі зчеплення стане значно коротше нормального.
4
Іншими причинами несправності може стати повітря, що потрапило в систему гідропроводу або витік робочої рідини. Про знос зчеплення ви можете дізнатися, оглянувши ведений диск. Якщо він покороблена і перекошений, виправіть або замініть його.
5
Як відомо, на всіх справних автомобілях зчеплення включається плавно. Поява ривків і ударів в трансмісії при руху з місця може свідчити про замасливании або зносі фрикційних накладок або втрати пружності пластинчастих пружин. Не виключено також, що на поверхні маховика або натискного диска утворилися механічні пошкодження - задираки. Якщо це так, то ваш автомобіль вимагає термінового ремонту.
6
Про зносі зчеплення нагадує і що виник заїдання ручки в опорах або виступах натискного диска. При виникненні шумів в зчепленні вам потрібно розібратися з підшипником вимикача зчеплення , оскільки він може бути зруйнований, а також з веденим диском або гасителем крутних коливань, чиї деталі могли порядком зноситися.
Щоб спрогнозувати поведінку автомобіля на дорозі, водієві необхідно враховувати коефіцієнт зчеплення шин з дорожнім покриттям, простіше кажучи - слизькість дороги. Цей фактор залежить як від погодних умов, так і від виду дорожнього покриття.
Інструкція
1
Запам'ятайте чинники, що зменшують коефіцієнт зчеплення шин з дорогою. Це мокре покриття (калюжі), масляні і нафтові плями, піщані і сніжні замети, ожеледь. Також до них відносяться і погодні чинники, що підвищують слизькість будь-якого дорожнього покриття. Одним з найнебезпечніших є їзда по великих калюжах, при якій може виникнути ефект аквапланування, що знижує зчеплення коліс з дорогою до нуля.
2
Завжди враховуйте, що ожеледь - явище вибіркове. Іншими словами, він проявляється частіше на окремих ділянках траси, попереджаючи незамерзла місцями. Будьте готові до того, що зледеніння зустрінеться в тіні дерев, будівель, на мостах і шляхопроводах, на смугах з менш інтенсивним рухом. Завжди перевіряйте дорогу на предмет обмерзання при температурі повітря близько нуля градусів.
3
Звертайте увагу на ділянки перетинань асфальтового покриття з грунтовими дорогами. В період польових робіт, бездоріжжя або після тривалих дощів в цих місцях колесами натаскувати бруд. Крім того, в жарку погоду асфальт виділяє скорозшивач, значно знижує зчеплення з дорогою. Будьте обережні і при русі по листю, особливо мокрим.
4
Щоб перевірити коефіцієнт зчеплення шин з дорогою в русі на невеликій швидкості злегка натисніть на гальмо або різко утопите педаль газу. Причому, щоб більш точно встановити ступінь слизькості дороги, це необхідно зробити кілька разів, з кожним разом все різкіше. Чим раніше колеса почнуть пробуксовувати, тим менше коефіцієнт зчеплення.
5
На слизькій дорозі завбачливо знижуйте швидкість. Проблемні ділянки, по можливості, об'їжджайте. Намагайтеся, щоб машина не рухалася одними колесами по ділянці з хорошим зчепленням, а іншими - по слизькому покриттю. При найменшій ознаці гальмування автомобіль може закрутити.
6
Також запам'ятайте, що коефіцієнт зчеплення коліс з дорогою знижується пропорційно збільшенню швидкості руху. Так при швидкості 150 км/год зчеплення шин буде в кілька разів менше, ніж при швидкості 30-50 км/год. Звідси висновок - на самому початку гальмування на високій швидкості зчеплення шин з дорогою завжди менше, ніж наприкінці. Саме цей факт є причиною нелінійної залежності гальмівного шляху від швидкості.
7
Слідкуйте за станом і зносом протектора на колесах свого автомобіля. Малюнок протектора, а саме стирання його виступів значно зменшує коефіцієнт зчеплення шин з дорогою. Найменшим значенням коефіцієнта зчеплення володітимуть покришки з повністю зношеним протектором - на третину менше, в порівнянні з новими.
Корисна порада
Слідкуйте за справністю підвіски і тиском повітря в шинах. Ці чинники теж впливають на зчеплення шин з дорогою.