Як вибрати комбінезон для дитини.

Напередодні негоди багато батьків почали перейматися вибором для своїх дітей верхньої теплого одягу. Щоб під час прогулянки дитина не замерз і йому було зручно, при виборі комбінезонів потрібно звернути увагу на кілька моментів.
Інструкція
1
Для малюків, які поки лежать в колясках, в першу чергу треба вибрати теплий хутряний конверт. Він потрібен, щоб крихітку непродувними і не мерзла спина. Такі конверти бувають на штучному хутрі або на овчині. Останні, звичайно, краще, вони краще гріють, але і коштують дорожче. Можна схитрувати і покласти на дно коляски овечу шкуру. Але навіть в конверті малюк потребує додаткового теплі. Зверніть увагу на комбінезони на пуху: вони досить легкі, теплі і екологічні. Альтернативою пуховому наповнювачу може стати синтепон, але деякі дітки в таких речах потіють.
2
Для невгамовних бешкетників, які вже зробили перші кроки, при виборі зимового одягу необхідно враховувати її зручність. В комбінезоні дитині має бути зручно ходити, він не повинен бути важким і промокати. Зараз є моделі з водовідштовхувальним просоченням, яка незамінна і в міжсезоння, і взимку на гірці. Такі речі практично не потрібно прати, т.к. бруд на них не налипає. Для прогулянок краще вибирати злитий комбінезон, а не окремо куртку і штани. Малюки часто падають, куртка може задерти, і туди потрапить сніг. Роздільний варіант зручний, якщо ви йдете, наприклад, в магазин, і можна зняти верхню частину.
3
Величезною популярністю зараз користуються комбінезони на мембрані. Такий одяг має кілька тонких внутрішніх шарів, за рахунок яких тепло краще зберігається, а сам одяг дуже легка і зручна. Але підходять такі комплекти для діток рухливих, адже тепло повинно вироблятися тілом при русі. Якщо малюк сидить в такому одязі в колясці або на санках, то він може попросту замерзнути. Такі комбінезони підходять для дітей після трьох років, які вже активно рухаються, бігають, катаються з гірки. Незамінна мембрана і для лижних прогулянок або катання на ковзанах.
4
Малюки, які поки тільки вчаться ходити, часто падають. І одяг повинен захищати їх і від ударів, і від переохолодження. Пошукайте моделі комбінезонів з посиленням в місці колін і м'якою утепленою спинкою. Так при падінні на попу, малюк, посидівши трохи на холодній поверхні, не встигне замерзнути.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kenkuLPU4QM