Як привчити цуценя є сухий корм.

Сухі корму зручні і прості в застосуванні. Виробники кормів преміум і супер-преміум класу надають широкий вибір спеціалізованих дієт. Але навіть на самий хороший і якісний корм цуценя потрібно переводити поступово, протягом п'яти-семи днів.
Інструкція
1
У перший день частка сухого корму не повинна перевищувати п'яту частину добового раціону цуценя. Дайте цуценяті спробувати новий корм, а решта підмісіть в звичайну їжу. Спостерігайте за цуценям. При появі алергічних реакції (свербіж, почервоніння шкіри вух, між пальців і т.д.) перехід на новий корм слід припинити.
2
У другий день можна зменшити частку звичайного раціону, а сухої корм додати у ранковий і вечірній годування. Якщо це спричинило розлади травлення, переходити на новий корм потрібно обережніше, або взагалі на якийсь час відмовитися від цієї ідеї.
3
У третій день замініть повністю одне з годувань на третю частину добової норми корму . Краще всього, якщо це буде ранковий або денний годування.
4
На четвертий або п'ятий день можна поступово виключати старе харчування з раціону. Уважно стежте за тим, щоб у цуценя завжди була у вільному доступі свіжа питна вода. Намагайтеся не перевищувати добову норму видачі корму (таблицю норм, як правило, можна знайти на упаковці з кормом).
Зверніть увагу
Не можна постійно змішувати домашні і фабричні корму. Сухий корм можна змішувати тільки з м'ясними консервами для собак (бажано тієї ж фірми) .Подбірайте корм відповідно віку і породі цуценя. Не можна годувати цуценя кормом для дорослих собак з-за недостатнього вмісту білка в последнем.Некоторие породи більш сприйнятливі до алергенів, які можуть міститися в кормах, ніж інші.
Корисна порада
Завжди годуєте щеняти в один і той же час. Чи не перекармлівайте.Переводіть собаку з одного раціону на інший найкраще поступово, навіть якщо це просто інша марка сухих кормов.Переводіть цуценя на сухий корм можна починаючи з трьох тижнів, але в такому разі його треба подрібнити і змішати з теплою водою або молоком.