Як позбутися запаху гару. Як позбавиться від запаху гару в квартирі.

Позбутися від запаху гару в квартирі хоче кожен, кому він служить нагадуванням про забуту колись на плиті каструлі або про необережність при використанні електроприладів. Для того щоб жити комфортно в постраждалому приміщенні слід вдатися до рішучих заходів з його очищення.
Інструкція
1
Відкрийте всі вікна в будинку. Тримайте їх відкритими так довго, як тільки дозволять погодні умови. Увімкніть вентилятор. Якщо в наявності є кондиціонер або очищувач повітря - закрийте всі вікна і двері і включіть їх.
2
Відразу ж винесете з дому горіли предмети, які неможливо відновити - посуд, електроприлади і т.п. Вони є головним джерелом розповсюдження запаху гару. Якщо речі піддаються ремонту та очищення, вимийте їх або виставте на балкон для провітрювання.
3
Розвісьте в квартирі кілька вологих великих клаптів тканини або рушників. Коли вони висохнуть, прополощіть і знову розвісьте. Волога тканина дуже добре поглинає дим і гар. Цей спосіб допомагає позбутися запаху гару в квартирі в лічені години.
4
Розпорошите аерозоль для усунення неприємних запахів. Користуватися цим засобом слід обережно, більша його концентрація в повітрі шкідлива для людей і тварин.
5
Помийте всі поверхні в квартирі (стіни, стеля, меблі, віконні та дверні рами і т.д.). Для цієї мети розведіть у теплій воді трохи оцту. Обов'язково пройдіться шваброю по важкодоступних місцях.
6
Поперіть все речі, які не були заховані в шафи, і в які міг в'їстися неприємний запах - покривала, подушки, фіранки, рушники. Влаштуйте вологу чистку килимів. Всі речі після прання, а так же текстиль, який не можна прати, провітріть на свіжому повітрі протягом дня-двох.
7
Поставте на плиту каструлю з водою, додавши туди кілька крапель оцту, ароматні трави (м'ята, меліса, ромашка і т.п.), або нарізаний лимон. Пускай склад добре прокип'ятити.
8
Найкраще запах гару вбирають текстиль та паперові шпалери. Тому, якщо все пророблені кроки щодо позбавлення від запаху гару все ж не допомогли, влаштуйте косметичний ремонт - змініть шпалери.