Як приготувати підгодовування для карася. Підживлення для карася в домашніх умовах.

Тільки здається, що зловити карася дуже легко. Ця поширена риба прісних водойм досить вибаглива до насадки. Що ж потрібно зробити, щоб повернутися з риболовлі з повним садком риби? Підгодувати карася в місці передбачуваного лову. Для приготування підгодівлі існують певні правила.
Інструкція
1
Оберіть основу. Її роль полягає в утриманні всіх компонентів підживлення. З великим успіхом можна використовувати панірувальні сухарі, висівки, мелкомолотий комбікорм, кукурудзяне борошно в різних комбінаціях і пропорціях. Основа не повинна бути ситної, вона тільки розходиться у воді, створюючи муть і залучаючи рибу, але не насичуючи її.
2
В якості залучає компонента прикорму карасів візьміть сухе знежирене молоко. Створюючи ароматне біла хмара, молоко особливо пробуджує апетит риби та гарантує відмінний клювання. Розходиться по воді привертає муть швидко збирає в місце лову велику кількість риби.
3
Додайте в підгодівлю ароматизатори. Для карася можна використовувати кукурудзяна, рапсова, нерафіновану соняшникову та інші сильно пахнуть масла. Добре себе показали різні есенції - вишнева, полунична, а також порошкові ароматизатори - ванілін, кориця, аніс. Експериментуйте, пробуйте застосовувати ті або інші запахи, вибираючи найбільш привабливий для карася у вашому водоймищі.
4
Для приготування прикормки беріть воду тільки з того водойми, де будете ловити рибу, так як карась дуже чутливий до сторонніх запахів. Після того як ви розведете частина суміші, дайте їй постояти для повного розбухання. І тільки потім додайте ще стільки води, скільки буде потрібно для утворення потрібної вязкості.Правільно приготовлена підгодовування не повинна розвалюватися при ударі об воду і розмиватися раніше 5 хвилин в стоячій воді. Це можна перевірити, якщо скачати невелику кульку і кинути його біля берега на невеликій глибині так, щоб його було видно. На протязі час розмивання прикормки може бути менше.
5
Щоб підгодовування краще приваблювала рибу, перед тим, як зліпити її в кулі, протріть через сито. Тоді вийде суміш, насичена повітрям, і при розчиненні у воді легкі частинки швидко рознесуться на більшу відстань для залучення карася .