Як отримати візу до Данії.

Королівство Данія є країною-учасницею Шенгенської угоди. Якщо ви маєте громадянство Російської Федерації і збираєтеся відвідати Данію , вам знадобиться діюча віза. Отримати її можна самостійно, зібравши необхідний пакет документів і звернувшись до Візового відділу Посольства Королівства в Москві або в Візові Центри в Санкт-Петербурзі, Новосибірську, Ростові-на-Дону і Казані.
Вам знадобиться
 • - закордонний паспорт;
 • - ксерокопія розвороту закордонного паспорта (формат А4);
 • - оригінал використаного закордонного паспорта і ксерокопія його розвороту (формат А4);
 • - ксерокопії попередніх шенгенських віз (якщо є), віз Великобританії і США і штампів про перетин кордону (формат А4);
 • - анкета;
 • - 2 кольорові фотографії 3,5Х4,5 (без куточків і овалів);
 • - підтвердження проживання (бронь готелю, запрошення);
 • - проїзні квитки в обидва кінці (оригінал, копія);
 • - довідка від роботодавця;
 • - підтвердження фінансової спроможності;
 • - медичний страховий поліс (оригінал, копія на аркуші формату А4) з покриттям не менше 30000 євро, дійсний в країнах ЄС;
 • - супровідний лист;
 • - оплата консульського збору в розмірі 1430 рублів.
Інструкція
1
Насамперед перевірте свій закордонний паспорт. Він повинен бути дійсним не менше 90 днів з моменту повернення з подорожі мати 2 чисті сторінки.
2
Підготуйте візову анкету. Пройдіть по посиланню http://www.ambmoskva.um.dk/NR/exeres/0C231908-B49B-4AD4-9C1B-E766F01F9B6 .... Майте на увазі, що її необхідно заповнити англійською або данською мовами, на комп'ютері або від руки в одному примірнику. Обов'язково підпишіть анкету. Наклейте на заяву одну фотографію, а другу прикладіть до документів. Звернення за візою можливо лише за попереднім записом. Запишіться на прийом по телефону (495) 276 25 18. Візовий відділ Посольства Королівства Данія відкритий по робочих днях з 10:00 до 12:00.
3
Довідка з місця роботи повинна бути на фірмовому бланку організації та містити наступну інформацію: посада заявника, стаж роботи, розмір щомісячного окладу (не менше 500 євро) і відомості про надається відпустці зі збереженням робочого місця.
4
Підтвердіть наявність фінансових засобів випискою з банківського рахунку. У вас повинно бути не менше 50 євро в добу (на людину).
5
Якщо ви є приватним підприємцем, прикладіть до основних документів оригінали та ксерокопії свідоцтв про реєстрацію та постановку на облік у податкових органах та декларацію про доходи за розрахунковий період, завірену печаткою податкового органу.
6
Учням потрібно представити копію свідоцтва про народження, довідку з навчального закладу, спонсорський лист і ксерокопію розвороту внутрішнього паспорта батька, що фінансує поїздку.
7
Якщо ви їдете на запрошення, в ньому повинні бути вказані такі дані: ім'я, прізвище, копія паспорта (посвідки на проживання), підпис та адресу особи, яка запрошує, ім'я, прізвище та номер закордонного паспорта запрошуваного, терміни і цілі поїздки. Прикладіть заяву про те, що запрошує бере на себе всі витрати по вашому перебуванню в країні.
8
Пенсіонерам і непрацюючим громадянам необхідно представити копію пенсійного посвідчення та підтвердження наявності фінансових засобів (банківська виписка, спонсорський лист і т.д.).
9
На дітей заповніть окрему анкету і підпишіть її. Прикладіть копію свідоцтва про народження та нотаріально завірена згода від батька. Якщо дитина подорожує у супроводі третіх осіб, знадобиться дозвіл від обох батьків. Якщо другий батько відсутній, уявіть довідку з уповноваженого органу.
10
Не забудьте, що термін дії страхового поліса повинен перевищувати термін Вашого перебування в країні на 15 днів.
11
Напишіть супровідний лист з докладною інформацією про маршрут подорожі із зазначенням дат, готелів і засобів пересування.
Зверніть увагу
Жителі Єкатеринбурга можуть отримати датську візу, звернувшись до Генерального Консульства Угорщини, а жителі Калінінграда - до Генерального Консульства Литви.
Корисна порада
Адреса Візового відділу Посольства Королівства Данії в Москві - Пречистенський провулок, д.9.Телефон - (495) 642 68 01 (понеділок-п'ятниця з 12:00 до 13:00).