Як вийняти музику з відео. програма витягнути музику з фільму.

Для того щоб з музичної доріжки фільму або кліпу зробити рингтон або завантажити музику на MP3-плеєр, можна скористатися спеціальними безкоштовними програмами. Витягнуті треки можна конвертувати в будь аудіоформат, сумісний з плеєром, і створити колекцію улюблених звукових файлів.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть безкоштовну програму Pazera Extractor для видобування звуку з веб-сайту компанії Pazera Software.
2
Натисніть кнопку Add Files («Додати файли») у верхньому лівому куті екрану, щоб додати відеофайли в програму. Виберіть і додайте папку або файли окремо.
3
Натисніть кнопку Output Format («Формат виводу») в розділі Audio Settings («Звукові настройки») в лівому нижньому куті вікна. Виберіть формат вилучення з випадаючого меню.
4
Встановіть прапорець поруч із кожним файлом, який необхідно перетворити в обраний формат. Натисніть кнопку «Конвертувати» у верхній частині екрану.
5
Для витягання музики з відео також можна скористатися програмою AoA Audio Extractor. Для цього скачайте і встановіть безкоштовну версію AoA Audio Extractor на сайті ГО Media. Запустіть програму.
6
Натисніть кнопку Input From («Вхід») і виберіть Wave Out Mix з випадаючого меню. Вибір цього варіанту дозволяє програмі AoA Audio Extractor записувати звук напряму з звукової карти.
7
Натисніть перемикач поряд з MP3 або WAV в розділі Output Format («Формат виводу»), в залежності від бажаного аудіо формату.
8
Двічі клацніть на відеофайл, щоб почати відтворення в плеєрі за замовчуванням. Натисніть кнопку Start Recording («Почати запис») в програмі AoA Audio Extractor для запису звуку, який лунає в динаміках.
9
Натисніть кнопку Stop («Стоп») для зупинки запису. Введіть назву для аудіофайлу у спливаючому вікні та натисніть кнопку Save («Зберегти»). Для того щоб скористатися безкоштовною програмою Audacity, перейдіть до наступного кроку.
10
Скачайте аудіоредактор Audacity з сайту Sourceforge і файл Lame for Audacity з розділу «Модулі і бібліотеки».
11
Клацніть правою кнопкою миші на відеофайл і виберіть опцію «Відкрити за допомогою - Audacity». В редакторі з'явиться звукова доріжка.
12
Виберіть в меню програми опцію File - Export as WAV («Файл - Експорт в WAV») або Export as MP3 («Експорт в MP3»), в залежності від бажаного формату. Якщо вибираєте формат MP3, Audacity попросить встановити Lame Encoder. Двічі клацніть на файлі Lame for Audacity в папці «Завантаження» для його установки. Введіть назву для WAV або MP3-файлу і натисніть кнопку Save («Зберегти»), щоб експортувати звук з відео на жорсткий диск комп'ютера.
Нерідкі випадки, коли музичні композиції з успішних фільмів стають хітами. Володіючи копією вподобаної кінокартини, багато користувачів замислюються над тим, як з відео витягти музику , отримавши її у вигляді окремих треків. Одним з додатків, що дозволяють зробити це, є VirtualDub.
Вам знадобиться
  • - програма VirtualDub, доступна безкоштовно на virtualdub.org.
Інструкція
1
Відкрийте відео, з якого потрібно витягти музику , в програмі VirtualDub. Клікніть на пункті "Open video file ..." розділу File головного меню, натисніть комбінацію клавіш Ctrl + O або просто перетягніть файл мишею у вікно додатка.
2
Визначте зразкову початок фрагмента, з якого буде проводитися витяг музики. Увімкніть відтворення відео, натиснувши на кнопку Input playback в нижній панелі. Переміщайте повзунок для швидкого переходу до різних частин відео. У потрібний момент зупиніть відтворення кнопкою Stop.
3
Встановіть позицію початку виділення. Використовуйте клавішу Home на клавіатурі, кнопку Mark in в інструментальній панелі або пункт Set selection start меню Edit.
4
Визначте і встановіть позицію кінця виділення. Продовжіть відтворення відео. Перервіть його, коли музика, яку потрібно витягти, закінчиться. Натисніть End на клавіатурі, кнопку Mark out в інструментальній панелі або клікніть по Set selection end в меню Edit.
5
Приступите до процесу точної коригування області виділення. Перейдіть до її початку. Для цього виберіть в меню Go пункт Selection start або натисніть [.
6
Відтворіть відео з моменту, відповідного початку виділеної області. Визначте, в який бік потрібно змістити маркер, щоб виділення більш точно охоплювало музичний фрагмент. За допомогою команд меню Go або клавіш управління курсором точно позиціонує покажчик поточного кадру. Встановіть нову позицію початку виділення. Повторіть ці дії потрібну кількість разів. Аналогічно скоректуйте позицію кінця виділення.
7
Розгорніть розділ Audio головного меню. Клікніть на пункті Full processing mode. Це активує режим повної обробки звукових даних.
8
Відкрийте діалог настройки кодувальника звуку. В розділі Audio головного меню клікніть по пункту "Compression ...". В списках відображеного діалогу виділіть бажаний кодек і формат даних. Натисніть кнопку OK.
9
Вийміть музику з відео. Виберіть в меню пункти File і "Save WAV ...". Введіть ім'я файлу і вкажіть директорію для його збереження. Натисніть OK. Дочекайтеся закінчення процесу.