Як передати файл безпосередньо. Як передавати по модему.

Якщо інтернет у вас не безлімітний, але зате таким є домашній телефон, передавати файли в межах міста з невеликою швидкістю можна безкоштовно. Для цього будуть потрібні звичайні аналогові модеми.
Інструкція
1
Придбайте аналогові модеми (прилади стандартів ADSL, 3G, WiMax тощо не годяться). Ні в якому разі не купуйте так звані софт-модеми, що покладають обробку сигналів на центральний процесор комп'ютера. Нові аналогові модеми можуть бути дуже дорогими, тому пошукайте прилади, що були у вжитку на інтернет-аукціонах. Модеми повинні бути обладнані інтерфейсами, наявними у вашого комп'ютера.
2
Підключіть модем до комп'ютера на кожному з кінців лінії зв'язку. Підключіть їх безпосередньо до телефонної лінії (без ADSL-сплиттера). Якщо спліттери є, підключите аналогові модеми паралельно телефонам, а не ADSL-модемів.
3
На кожній з машин запустите програму, призначену для емуляції терміналу. В Linux це - Minicom, в DOS - вбудований емулятор терміналу програми DOS Navgator, в Windows - Hyper Terminal. Якщо на двох комп'ютерах використовуються різні термінальні програми, переконайтеся, що вони підтримують один і той же протокол передачі файлів, наприклад, ZMODEM.
4
Виберіть в термінальних програмах однакові параметри передачі: швидкість, кількість біт, контроль парності. Зателефонуйте одним модемом на інший: ATDP номер_телефону. Якщо зателефонувати не вдалося, видозмінити цю команду таким чином: ATDT P номер_телефону (між буквою P (латинської) та номером телефону пропусків бути не повинно).
5
Наберіть текст на клавіатурі однієї машини і переконайтеся, що він тут же з'являється на екрані інший. Переконайтеся в тому, що дані можуть передаватися таким чином в обох напрямках.
6
На одній машині включите режим прийому файлу по протоколу ZMODEM або аналогічного. На другий запустите передачу файлу по тим же протоколом. Коли файл буде прийнятий, збережіть його. Пам'ятайте, що аналоговий модем, на відміну від сучасного апарату стандарту ADSL, при передачі даних робить абонентську лінію зайнятою. На роботу наявних ADSL-модемів він ніяк не впливає.