Як встановити натяжна стеля.

Встановити натяжна стеля не складно. Виконуючи основні рекомендації по потрібної технології, можна з упевненістю приступати до монтажу. Натяжна стеля можна підібрати відповідно до будь дизайном, і доклавши трохи зусиль при монтажі стелі, будь-яке приміщення буде виглядати потім чудово.
Вам знадобиться
  • Натяжна стеля, клей, шурупи, інструменти для кріплення, профілю, шпатель, рівень, будівельний фен.
Інструкція
1
Перед тим, як приступити до монтажу натяжної стелі, потрібно прикріпити до стін багет. Спочатку він кріпиться за допомогою клею, а потім закріплюється шурупами. Відстань між шурупами повинно складати близько 8см, а при попаданні на край профілю, необхідно відступити 1см. Таким чином, закріплений профіль зможе витримати вагу натяжної стелі. Кріплення багета має відбуватися з самого нижнього кута, і будь-які відхилення не повинні бути більш 2мм.
2
Щойно багет встановлений, можна починати підготовку приміщення до встановлення стелі. Для цього потрібно нагнати температуру в приміщенні до 40 градусів, а всі квіти, меблі й те, що не витримає такої температури необхідно винести з приміщення і прикрити плівкою. Рекомендується встановлювати натяжна стеля в завершенні всього ремонту, щоб мати можливість підтримання цієї температури.
3
Приступивши до монтажу натяжної стелі з ПВХ, його полотно необхідно підігріти до 60 градусів. Завдяки такій температурі, плівка стає набагато еластичней, що полегшує її натяг. Незалежно від того, як буде кріпитися стелю, починати його установку потрібно з одного кута. Потім кріпити стелю слід в протилежному кутку, і після з іншої діагоналі. Після цього полотно з інтервалом в 8см, заганяється під багет по всьому периметру стіни. І тільки тоді, відбувається заключне натяг - за допомогою шпателя заганяються вільні краї. Місця, що мають складки, розгладжують за допомогою підігріву будівельним феном. Через деякий час, температура стане менше і стеля прийме натягнутий вигляд.
Корисна порада
Натяжна стеля з тканини встановлюється також, тільки без застосування в приміщенні високої температури.