Як полагодити гарнітуру.

Гарнітурою називається пристрій, що підключається до мобільного телефону для того, щоб руки при розмові залишалися вільними. Трапляється, що вони, як і звичайні навушники, виходять з ладу.
Інструкція
1
Підключіть дротову гарнітуру до телефону. Зателефонуйте на безкоштовний номер автоінформатора, що належить оператору.
2
Почніть стискати і перегинати кабель гарнітури. Визначте, в який момент пропадає звук в навушниках, або перестає працювати мікрофон (коли він не працює, стає нечутним відлуння вашого власного голосу). Ділянка кабелю, який виявляється пережатием або зігнутим в цей момент, містить коротке замикання або обрив.
3
Вимкніть гарнітуру від телефону. Акуратно перережьте кабель в місці обриву. Зніміть з нього оболонку - під нею виявиться кілька провідників різних кольорів.
4
З'єднайте їх між собою попарно за допомогою паяльника, керуючись їх кольором. Місця пайок ізолюйте один від одного. Після цього замотайте ізоляційною стрічкою всю ділянку.
5
Досить часто обрив трапляється поруч зі штекером. Далеко не будь штекер можна розкрити, не пошкодивши. Штекер, відповідний в якості заміни, теж не завжди можна знайти. Найбільш зручно в цьому випадку використовувати відрізок кабелю разом зі штекером, взятий від іншої несправної гарнітури того ж типу, у якої обрив розташований в іншому місці. Таким чином ви зробите одну працездатну гарнітуру з двох непрацездатних.
6
Якщо обрив розташований поруч з пластмасовою коробочкою, що містить мікрофон і кнопку, акуратно розкрийте її. Провід, що мають різні кольори, підпаяні в ній до плати за контактними майданчиками. Злегка укоротивши кабель, знову впаяти його проводу в плату таким чином, щоб їх кольори були розташовані так само, як і до ремонту.
7
При обриві, розташованому поруч з навушником, корпус звуковипромінювача легко розкривається, після чого можна здійснити перепайку. Завершивши ремонт, закріпіть кришку навушника клеєм. Не надягайте навушник до цих пір, поки клей повністю не висохне. Для цього може знадобитися дві доби.
8
В бездротовій гарнітурі немає кабелів, здатних обриватися при неакуратному використанні. Вийти з ладу в ній може лише акумулятор. Його замініть на що має аналогічні параметри (електрохімічна система, напруга, ємність). Іноді для цього може знадобитися пайка. Здійснюйте її акуратно при відключеному зарядному пристрої, не допускаючи перегріву, коротких замикань, переполюсовкі. Завершивши ремонт, заново узгодьте гарнітуру з телефоном.