Як знизити больовий поріг. ріже очі від яскравого світла.

Як не парадоксально це звучить, але біль необхідна, так як вона свідчить про неблагополуччя в якомусь органі людського організму. Часто саме біль є єдиною ознакою початку важкої хвороби, яку таким чином вдається виявити на ранній стадії і вилікувати. Не дивно, що ще давньогрецькі лікарі іменували біль «сторожовим собакою» організму: загавкав, попередила про небезпеку. Як же допомогти людям з підвищеною чутливістю до болю?
Інструкція
1
У ряді випадків необхідне застосування знеболюючих засобів (анальгетиків). Перелік їх дуже широкий, найбільш відповідні ліки з урахуванням усіх протипоказань і особливостей організму пацієнта повинен вибрати лікар. Це дуже важливо, оскільки у деяких особливо чутливих людей навіть порівняно нешкідлива медична маніпуляція без анестезії може викликати серйозне ускладнення, аж до больового шоку.
2
Є деякі види спорту, що сприяють зниженню больової чутливості. Наприклад, бокс, східні єдиноборства, самбо. Механізм зниження чутливості полягає в тому, що людина в ході тренувань, і особливо спаринговий боїв, постійно відчуває біль і потроху звикає до неї, перестає помічати. Іншими словами, регулярна дозована біль тут грає роль вакцини при щепленнях, точно також допомагаючи виробленні захисної реакції організму.
3
Іноді може допомогти самонавіювання. Є спеціальні (і досить ефективні) методики занять. Регулярно навіюючи собі: «Я не боюся болю, я не відчуваю болю», можна домогтися того, що больовий поріг суттєво зміниться. Самонавіювання особливо добре діє в поєднанні з медитацією, йогою, а також деякими фізіотерапевтичними процедурами, наприклад, голкотерапією, масажем.
4
Також ефективним засобом зниження чутливості до болю є сміх! Гучний, щирий, на межі реготу. Адже при цьому збільшується надходження в кров гормонів, відповідальних за гарний настрій і одночасно володіють властивостями анальгетиків.