Як зміцнити бронхи.

В сезон простудних захворювань потрібно якомога дбайливіше ставитися до свого здоров'я. Навіть легкий кашель може перерости в ускладнений бронхіт . У разі захворювання необхідно почати прискорене лікування, а щоб хвороби вас не турбували, слід зайнятися зміцненням бронхів.
Інструкція
1
Окрім інфекції та застудних вірусів, на здоров'я бронхів впливає тютюновий дим, нітрати, забруднене повітря і пил. І так, щоб ваші дихальні шляхи були в порядку, почніть зі зміни способу життя. Кидайте шкідливі звички, дихайте чистим повітрям, вживати здорову їжу.
2
Існує маса вправ для зміцнення легенів, всі вони засновані на дихальної гімнастики. Найпростіше вправа - ходьба. Вам не потрібно виділяти додатковий час, просто йдучи на роботу або в магазин, стежте за диханням. На два кроки робіть вдих, на три кроки - видих.
3
Ще одна вправа зажадає від вас інвентар. Візьміть дерев'яну палицю і на вдих підніміть її над головою, на видих - занесіть за голову. Потім, знову на вдих, підніміть вгору і на вихід опустіть вниз. Повторіть вправу кілька разів. Можна вправлятися з гантелями. Візьміть в кожну руку по гантелі і робіть кругові рухи в ліктьовому суглобі. Дихайте довільно. Потім підійдіть до стіни, випряміть спину і піднімайте на вдих гантелі до плечей, а на видих - опускайте.Прі цьому, все вправі на дихання робляться через зімкнуті губи, не дихайте відкритим ротом.
4
Крім гімнастики, хорошим засобом для ослаблених бронхів є мати-й-мачуха. Рецепт досить простий. Молоді листочки квітки промийте під водою і вичавіть з них сік. До соку додайте цукрову пудру в пропорції два до одного. Одержаний сироп зберігайте в холодильнику. Курс профілактики починайте навесні, приймайте по 5 ложок в день на протязі півтора тижні. Ви помітите, що весь наступний рік ваші бронхи будуть готові боротися з застудою.
5
Якщо ваші бронхи слабкі, уважніше поставтеся до свого імунітету. Частіше провітрюйте кімнату, тепліше одягайтеся в холодну погоду. Раз на рік обов'язково влаштовуйте собі відпустку, не економте на своєму здоров'ї, адже подальше лікування обійдеться набагато дорожче.