Як зробити самому теплі водяні підлоги. Як зробити самому щіток опалювальний.

Установка підпільного опалення дозволяє отримати оптимальне і рівномірний розподіл температури в приміщенні. Одна з переваг підпільного опалення, це можливість економії енергії та максимального використання поверхні приміщення.
Вам знадобиться
  • Для виконання робіт необхідні полімерні або багатошарові труби, крайова стрічка, профільна прокладка для розділового шва, пінополістирол з плівкою, шпильки для кріплення труб, інструмент для монтажу шпильок і пластифікатор для бетону.
Інструкція
1
Для регулювання роботи підпільного опалення служать спеціальні розподільники, монтовані в монтажних шкафчіках.Первим етапом монтажу системи опалення підпільного є підготовка підлоги. Поверхня його повинна бути рівною і горизонтальною без нерівностей, які можу пошкодити пенополістірол.После підготовки підлоги розкладаємо крайову стрічку з метою відокремлення греющей плити від стін, а також обмеження втрат тепла через стіни. Крайова стрічка укладається так, щоб після затоки бетонної стяжки і укладання підлогового покриття, вона виступала над його поверхнею. Надлишок стрічки обрізається після закінчення будівельних робіт. Потім приступаємо до розкладці пінополістиролу.
2
Пінополістирол з плівкою представляє одночасно теплову ізоляцію і гідроізоляцію. Якщо перекриття знизу може піддаватися зволоженню, то плівка також укладається і під пінополістирол. Смугу плівки, виступаючу за контур пінополістиролу, слід покласти на сусідню плиту внахлест, з метою отримання герметичній гідроізоляції з боку стяжки. Тепер можемо розкладати труби у вигляді спіралі. Форма спіралі залежить від геометрії приміщення. Відстань між трубами повинно відповідати проектній документації, так як впливає на тепловіддачу підпільного опалення. Труби до пінополістиролу кріпимо за допомогою оснастки для шпильок спеціальними шпильками.
3
Для точного і надійного монтажу потрібно дві людини. Після формування контура кінці труб підключаємо до подає і зворотним відводів розподільника. Максимальна поверхня греющей плити може становити 30м2 в зв'язку з цим, великі поверхні, слід ділити на менші ділянки розділовими швами. Розділові шви слід виконувати так само і в дверних отворах. Труби, в таких місцях, необхідно прокладати в гофрованої труби. Довжина однієї плити не повинна перевищувати 8 м, а відношення її сторін не повинно бути більше половини довжини.
4
Підпільне опалювання відноситься до низькотемпературної опалювальній системі, і в залежності від температури подачі, застосовується відповідний типи розподільників. Розподільники зі змішувальними пристроями знижують температуру поданої води до необхідних параметрів. Такий тип розподільника застосовується при одночасній роботі системи підпільного і радіаторного опалення. Якщо з котла виведений окремий низькотемпературний контур, наприклад за рахунок системи центрального опалення, то застосовуються розподільники без насоса, завдання яких полягає в регулюванні витрати води в окремих контурах.Установка в розподільниках спеціальних електричних сервомоторів, дозволяє регулювати температуру за допомогою кімнатного термостата. Випробування на тиск проводяться з метою перевірки герметичності системи. Якщо випробування на тиск пройшли позитивно, то можна приступити до виконання бетонної стяжки. Для заливки застосовується цементний розчин з добавкою пластифікатора. Час затвердіння бетонної стяжки від 21 до 28 днів, потім можна приступати до запуску опалення.