Як намалювати картинку.

Намалювати красиву картинку самостійно складно, особливо якщо ви не художник. Але ще більш складно зробити це на одязі. Але немає нічого неможливого, якщо дуже постаратися. Технологія доступна навіть новачкам.
Вам знадобиться
  • - біла майка;
  • - шаблон малюнка;
  • - простий олівець;
  • - акрилові фарби для тканини;
  • - кисті;
  • - праска.
Інструкція
1
Якщо ви початківець художник, то візьміть білу майку з натуральних волокон, яку не жаль буде викинути, якщо ви по недосвідченості наробите ляпок і помилок. Коли ви вже будете впевнені у своїх силах, пробуйте розписувати речі інших кольорів. Синтетика і стрейчеві тканини не підходять для розпису акриловими фарбами.
2
Шаблон малюнка можна знайти на просторах інтернету, в журналах, розмальовках і т.п. Для того щоб перевести малюнок на білу тканину, знадобиться копірка. Спробуйте підкласти готовий роздрукований малюнок під тканину. Якщо його контури просвічуються, то вам потрібно тільки обвести їх простим олівцем. Переводити малюнок на тканину іншого кольору доведеться, розрізаючи картинку АТ лініях контуру на шматочки і обводячи їх крейдою, обмилки або шматочком сухої світлої художньої пастелі.
3
Пензлики краще брати різних розмірів. З щетиною з штучних волокон, так як вони не вимагають особливого догляду. Досить промити їх водою з милом.
4
Перевівши малюнок на тканину наточеним не надто гостро олівцем, підкладіть під малюнок яку-небудь непотрібну тканину, щоб фарби не закарбувалися на спинці майки.
5
Почніть зафарбовувати контури малюнка фарбами, починаючи з самих світлих кольорів, закінчуючи самими темними. Це дозволить вам зафарбувати більш темною фарбою допущені раніше огріхи. Світлими фарбами виправити темні не вийде.
6
В останню чергу наноситься чорна фарба, і обводятся контури малюнка.
7
Після того як фарби висохли, перевірте, чи не залишилося на малюнку не зафарбованих ділянок, спробуйте злегка розтягнути тканину. Якщо на фарбі з'явилися тріщини, можливо, ви нанесли її занадто тонким шаром. Нанесіть ще один, більш товстий шар фарби. Тріщини повинні зникнути.
8
Пропрасуйте малюнок з виворітного боку праскою. Таким чином, картинка закріпиться на тканині.
9
Прати розписані речі потрібно руками, прасувати картинку потрібно тільки з виворітного боку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ka4eVWeYxe8