Як вилікуватися від булімії.

Лікування булімії має бути своєчасним - при перших ознаках захворювання (різке посилення апетиту і активний контроль ваги за допомогою штучного викликання блювоти) необхідно звернутися за допомогою до лікаря-психотерапевта.
Інструкція
1
Усвідомте, що булімія - це хвороба, яку необхідно лікувати. Без бажання самого хворого пройти курс лікування будь-яка терапія буде неефективна. Так як в основі булімії лежить психоемоційний конфлікт, то і лікування буде направлено на усунення депресивних станів і нормалізацію психічного рівноваги.
2
Складіть особистий план харчування. Розробіть свій режим прийому їжі - кілька разів на день, через певні проміжки часу, суворо дотримуйтеся цього розпорядку. Раціон харчування повинен бути повноцінним, дозвольте собі їсти все, що хочеться. Обмежте порції страв - кількість їжі в один прийом має бути суворо таким, яким ви можете насититися до зникнення почуття голоду.
3
Будьте фізично активні. Спорт - хороша альтернатива обжерливості. Запишіться в басейн, спортивний клуб, почніть бігати вранці - рух дозволяє підняти тонус організму і поліпшити настрій.
4
Будьте активні. Не сидіть вдома, більше спілкуйтеся з друзями, знайомтесь з новими людьми, міняйте обстановку. Чим менше часу ви будете проводити наодинці з собою, копаючись у своїх почуттях і емоціях, тим краще. Вибирайтеся на природу і не ігноруйте запрошення - будь-яка компанія для вас краще, ніж вечори, проведені наодинці з холодильником.
5
Освойте методи стримування апетиту. У моменти, коли вам нестримно хочеться їсти, спробуйте купірувати напад обжерливості. Присядьте і зберіться з думками - подумайте про свій емоційний стан, що не відгороджуватися від своїх проблем за допомогою їжі. З часом ви навчитеся відволікатися за допомогою музики, фізичної розминки, прогулянок на свіжому повітрі та інших занять - кожна людина виробляє свої способи придушення апетиту.
6
Пройдіть курс психотерапії. Звернення до фахівця допоможе визначити ступінь занедбаності захворювання - психотерапевт розробить індивідуальну програму інтенсивної терапії та графік відвідування вузьких спеціалістів (дієтолога, психіатра, фахівця з фізичної навантаженні). Після цього буде потрібно тривала реабілітаційна терапія, яка допоможе визначити, чи справився людина з проблемою або йому необхідно додаткове обстеження.