Як зібрати глушник.

Якщо ви шанувальник спортивного стилю їзди, то з усього транспортного потоку ваш автомобіль повинен виділятися характерним тюнінгом, який немислимий без прямоточного глушника в системі відводу газів. Правда досить часто зустрічаються любителі абсолютно не обтяжують себе надійним форсуванням мотора і виробляють потужний потік децибел, видаваних глушником.
Інструкція
1
Хоча прямоточний глушник можна купити в будь-якому автомагазині, справжній спортсмен, що не терпить вихваляння і ведучий аскетичний спосіб життя, ні в якому разі не візьметься за установку ширвжитку, залишивши цей спадок хлопчакам. Адже довіритися в спортивному тюнинге розумно тільки тому, що зробив сам лічно.Чтоби самому провести ремонт глушників або його збірку, придбайте: - відрізок нержавіючої труби діаметром 60-400 мм; - фланці діаметром 100 мм з отвором 60 мм - 2 шт; - відрізок нержавіючої труби діаметром 100-700 мм; - мінеральний утеплювач 600 * 700 мм; - сітку з жароміцної стали 600 * 680 мм.
2
Розріжте відрізок труби діаметром 60 мм на дві рівні частини. До однієї з них приварюють посередині фланець, тим самим отримаєте вхідний патрубок. Залиште зовнішню частину без змін, а в іншій половині, установлюваної всередині глушника, просвердлите свердлом електродрилі діаметром 5-6 мм, якнайбільше отворів. Вварено фланець з наконечником в трубу діаметром 100 мм і утопите його всередину на 10 мм.
3
Далі підготуйте другий патрубок глушника за наступною схемою: до залишився відрізку труби, діаметром 60 мм, на відстані 80 мм від краю приваріть фланець; в процесі подальшої збірки цю частину потрібно буде вставити в майбутній глушник .
4
Помістіть всередину труби діаметром 100 мм мінераловатний утеплювач, це необхідно для шумопонижения пристрою. Для спрощення завдання заповнення глушника, згорніть вату по діаметру труби і пропихуйте її всередину доти, поки вона не вийде з протилежного боку фланця.
5
Поверніть сітку і опустіть її всередину вставленого утеплювача, при цьому сітка всередині глушника повинна бути надіта на патрубок з просвердленими отворами.
6
Після установки шумопоглинач і сітки, в глушник вставляйте фланець. Фланець, який підготували заздалегідь, необхідно вставити коротким кінцем всередину і втопити його на глибину 10 мм. Після чого просто приваріть його до труби електрозварюванням.
7
Срежьте «болгаркою» зі старого глушника всі елементи кріплення і приваріть їх на новостворений, прямоточний.