Як вибрати каструлю.

У наші дні каструля стала необхідним і незамінним атрибутом сучасної кухні. Наявність декількох різних каструль на кухні робить процес готування зручним і приємним. Вибір каструлі - це досить відповідальне завдання, адже ви хочете, щоб вона служила довго, була багатофункціональною, щоб їжа, яка готується в ній, була смачною, а сама посуд радувала око. Зараз вибір каструль досить великий. Вони можуть бути зроблені з емальованого металу, алюмінію, чавуну, нержавіючої сталі, тефлону. Від матеріалу, з якого виготовлена каструля, залежить процес готування і якість приготовленої їжі.
Інструкція
1
Емальовані кастрюлі.Такая посуд виготовлений з чавуну або заліза, а потім покрита декількома шарами склоподібної емалі. Цей шар створює захист для металу, а також надає каструлі більш привабливий вигляд. Емальовані каструлі відмінно підходять для приготування різних супів, овочевих рагу, киселів або компотів. Але їжа в ній пригорає набагато сильніше, ніж в каструлях, зроблених їх іншого виду металу.
2
Алюмінієві кастрюлі.Ета посуд відрізняється дешевизною, довгостроковістю, але в той же час має непривабливий зовнішній вигляд. Алюміній добре проводить тепло, тому молоко і вода закипає в такому посуді швидше, ніж в емальованому. Але їжа в них досить легко пригорає і погано відмивається. Такі каструлі підходять для варіння овочів, картоплі, приготування каш.
3
Чавунні кастрюлі.Такіе каструлі дуже міцні, довговічні, не бояться подряпин і не тьмяніють. В них ніколи не пригорає їжа, так як чавун повільно нагрівається, а тепло поширюється рівномірно.
4
Каструлі з нержавіючої сталі.Ета посуд є найкращою з усіх видів. Вона зручна, довгострокова, гігієнічна. Така каструля має більшу теплопровідність, ніж чавунна, при цьому тепло розподіляється рівномірно, а приготовляемая їжа НЕ пригорає і швидко готується
5
Каструлі з тефлоновим покритіем.Такая посуд дозволяє готувати їжу, використовуючи менше жиру або масла, тому їжа зберігає максимальну кількість вітамінів, корисних речовин і мінералів. Ці каструлі досить легко мити, достатньо всього лише сполоснути їх водою, з додаванням невеликої кількості миючих засобів.