Як зареєструвати домен org.

Домени є основним засобом адресації в інтернеті. Переважна більшість сайтів адресуються одним або більше доменами. Як правило, це домени другого рівня, що належать будь-якій зоні (домену першого або верхнього рівня). Існує досить багато національних і міжнародних зон. Серед них домен верхнього рівня org - один з найстаріших. Він призначений для сайтів некомерційних організацій. Сьогодні зареєструвати домен org може будь-хто.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - браузер;
  • - пластикова карта або аккаунт у популярній системі електронних платежів із сумою на рахунку, достатньої для реєстрації доменів.
Інструкція
1
Підберіть реєстратора або реселлера акредитованого реєстратора, у якого буде проводитися реєстрація домену. Зверніться на профільні форуми великих спільнот web-майстрів або професійних домейнеров. Це може бути, наприклад, ресурс domenforum.net, цілком присвячений доменних іменах або тематичний розділ форуму про пошукових системах forum.searchengines.ru/forumdisplay.php?f=39.
2
Відвідайте сайти реєстраторів і реселерів. Порівняйте ціни на реєстрацію та продовження доменів в зоні org. Порівняйте переліки надаються додаткових послуг. Серед подібних послуг може бути, наприклад, можливість використання DNS-серверів реєстратора, можливість створення поштової переадресації, і т.д. Зверніть увагу на способи оплати послуг реєстрації та продовження доменів.
3
Оберіть сервіс. Як правило, реєструвати домени у реселлера набагато вигідніше. При цьому, незважаючи на низькі ціни, якість обслуговування домену буде залишатися на колишньому рівні, оскільки його підтримка буде все також здійснюватися акредитованим реєстратором. Реселлер ж надасть технічну підтримку.
4
Перейдіть на сайт обраного сервісу. Ознайомтеся з представленою там інформацією. Відвідайте розділ FAQ, якщо такий є на сайті.
5
Зареєструйтеся на сайті сервісу. Перейдіть на сторінку реєстрації. Введіть всі необхідні дані. В якості електронної пошти вкажіть адресу чинного і регулярно перевіряється вами поштової скриньки, розташованого на надійному сервісі. Запишіть або добре запам'ятайте введене ім'я користувача та пароль. При необхідності підтвердіть реєстрацію, перейшовши за посиланням, наведеної у листі-повідомленні.
6
Здійсніть вхід в панель управління сервісу реєстрації зі своїми обліковими даними. Найчастіше форма входу в панель розташована на головній сторінці сайту реєстратора або реселлера.
7
Поповніть баланс клієнтського рахунку. Занесіть кошти, достатні для реєстрації обраного числа доменів в зоні org. Виберіть зручний і швидкий спосіб оплати. Як правило, при оплаті електронними грошима або пластиковою картою кошти зараховуються миттєво.
8
Перейдіть у розділ реєстрації доменів. Зазвичай посилання на цей розділ панелі управління сервісу містяться майже на всіх інших його сторінках.
9
Зареєструйте домен org. Введіть обране ім'я в запропоновану форму. При необхідності виберіть додаткові опції. Натисніть кнопку або посилання підтвердження реєстрації.