Як вибрати лампу для нарощування нігтів. Як зробити гелеві нігті.

Без ультрафіолетової лампи неможливо уявити собі сучасну процедуру нарощування нігтів за гелевою технології. УФ-лампа сприяє рівномірній та швидкої полімеризації гелю. Щоб правильно вибрати лампу для нарощування нігтів, необхідно точно уявляти, яка категорія приладів вам потрібна.
Інструкція
1
Для новачків, які працюють на дому майстрів і не планують заробляти на нейл-дизайні відмінно підійде найпростіший вид УФ-ламп. Ці лампи мають середню потужність і оснащені дзеркальною поверхнею для однієї руки. Такі УФ-лампи недорогі - від 1,5-2 тисяч рублів.
2
Інший варіант відносно недорогих приладів для домашнього використання - УФ-лампи з таймером. Вони додатково оснащені зручними роздільниками пальців, що робить процедуру комфортніше. Таймери на лампах для сушки нігтів бувають різних видів - деякі можна встановлювати тільки на запропоновані проміжки часу - 30 секунд, 1 хвилина, 1,5 хвилини і т.д. В варіантах подорожче таймер можна встановлювати посекундно. Другий варіант серед професіоналів вважається економічніше. Вартість ламп з таймером від 3 тисяч рублів.
3
Наступна категорія ламп - для професіоналів. В таких УФ-лампах вже є можливість сушити нігті відразу на обох руках. Вони забезпечені таймером, роздільниками пальців, дзеркальною поверхнею і звуковим сигналом. Вбудований в лампу вентилятор запобіжить перегрівання пальців і нігтів і зробить процедуру більш приємною. Ціна подібних приладів складе більше 5 тисяч рублів.
4
Остання категорія УФ-ламп - для професійних салонів. Вони забезпечені безліччю різних функцій, необхідних професійному майстру. Але і вартість таких апаратів буде від 12 тисяч рублів.
5
Крім вже описаних категорій для майстрів, яким часто доводиться працювати вдома у клієнта, у продажу можна знайти дорожні або переносні УФ-лампи. Як правило, вони досить компактні, але менш зручні, ніж звичайні.
6
При покупці лампи для нарощування нігтів дуже важливо звернути увагу на її потужність. Велика потужність ламп дозволяє прискорити процес полімеризації гелю. Звичайний гель можна сушити з використанням ламп потужністю 4-6 ват, але існують і інші різновиди гелів, які тверднуть при більшій кількості світла. Для роботи з ними потрібні лампи потужністю 9 ват.
7
Останнє правило при виборі УФ-ламп - звертайте увагу на фірму-виробника. Продукція перевіреного виробника завжди надійніша, тому економити на ній, як і на якісних матеріалах для роботи, не слід.