Як зшити довгі рукавички.

У наші дні практично жоден модний показ не обходиться без довгих рукавичок. Вони, вже не перший рік, в тому чи іншому вигляді присутні в колекціях багатьох модельєрів. Довгі рукавички підкреслюють витонченість жіночої руки, надають індивідуальність і відтіняють аксесуари. Самостійно зшити довгі рукавички не так вже й складно. Практично будь-яка жінка може впоратися з цим завданням.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - папір;
  • - олівець;
  • - ножиці;
  • - нитки;
  • - голка.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу і складіть його навпіл.
2
Покладіть руку на аркуш паперу таким чином, щоб великий палець знаходився з боку згину паперу. При цьому великий палець вашої руки не повинен знаходитися на аркуші. Слідкуйте за тим, щоб пальці руки не були напружені, занадто присунені один до одного або, навпаки, занадто далеко розставлені один від одного. Визначте бажану довжину рукавичок. Обведіть за допомогою олівця контур руки і чотири пальці, що знаходяться на папері. Відзначте на викрійці точки нижнього і верхнього підставами великого пальця.
3
Чи не розрізаючи згин листа і не розгинаючи його, акуратно виріжте викрійку по контору.
4
Розгорніть викрійку і намалюйте на одному її боці овал. Висота овалу повинна бути дорівнює відстані між нижнім і верхнім підставами великого пальця. Ширина - складати половину даної відстані. Акуратно виріжте овал по контуру.
5
Перенесіть викрійку на тканину. Необхідно зробити дві дзеркальні деталі для лівої і правої рук.
6
Зробіть окрему викрійку для великого пальця за аналогією з попередньою схемою крою.
7
Викроїте сполучну стрічку товщиною 8-10 мм. Дану стрічку необхідно пришити з внутрішньої сторони рукавички. Вона необхідна для додання обсягу пальцях рукавичок.
8
Сшейте частина бічного шва рукавички і починаючи з мізинця, пришийте стрічку по всьому протягу рукавички до вказівного пальця.
9
Складіть викрійку великого пальця вдвічі таким чином, щоб виворітна сторона викрійки була назовні. Приметайте деталь до вирізаного отвору. Переконайтеся в тому, що вона розташована правильно і акуратно пришити її.
10
При бажанні, прикрасьте нижню частину рукавички. Прикрасити рукавичку можна, наприклад за допомогою мережива. Зашийте бічний шов рукавички до кінця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Jcq_3i98Hys
Корисна порада
Якщо це ваш перший досвід пошиття рукавичок, рекомендується брати добре тягнеться тканину.