Як назвати піцерію. Назва для піцерії.

У зв'язку з великою рентабельністю піцерій в Росії щодня з'являється безліч нових закладів подібного типу. Щоб виділитися на тлі конкурентів, насамперед потрібно підібрати яскраву назву для свого закладу.
Вам знадобиться
  • - фокус-група;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Якщо ви хочете самостійно назвати піцерію , накидайте кілька варіантів, які, як вам здається, найкраще підійдуть в якості назви вашого закладу. При цьому намагайтеся придумати щось запам'ятовується, а також, по можливості, що відбиває інтер'єр і стиль вашої піцерії. Приміром, якщо ви захочете оформити свій заклад в дусі Італії, то цілком можливо, що вам захочеться апелювати до відомої у всьому світі італійської мафії. В такому випадку підберіть назви на кшталт «Піца-Мафіозо» і оформите все у відповідному стилі.
2
Додайте в список назв яскраві, незабутні образи. Приміром, «Перелітні ПІЦИ» - оригінальна назва для піцерії, що змушує людину посміхнутися і представити незвичайну картину. Подібну назву напевно залишить відбиток у свідомості перехожих.
3
Склавши список назв, виберіть три-п'ять найвдаліших на ваш погляд, і запропонуйте вже з них вибрати фокус-групі. Якщо у вас немає такої, запропонуйте взяти участь в дослідженні своїм рідним і друзям, використовуйте для цього соціальні мережі. Не нехтуйте цим важливим етапом. Часто буває, що організатор вважає якусь назву вдалим і креативним, а на ділі виявляється, що у більшості воно викликає непорозуміння, і вони вибирають інший варіант.
4
Якщо не хочете самі думати над назвою - влаштуйте конкурс на своєму блозі або у соціальній мережі. Напишіть, що завданням конкурсу є придумати оригінальне і такого назва для піцерії, а призом стане, приміром, безкоштовна піца переможцю цілий рік. Не намагайтеся обдурити конкурсантів - чесно нагородив переможців: він напевно розповість про цей конкурс своїм друзям, зробивши для вас безкоштовну рекламу.
5
Якщо у вас немає достатньо розкрученого блогу чи аккаунта в соціальній мережі, зверніться за допомогою до копірайтеру. Наприклад, зайдіть на будь-який сайт копірайту, зареєструйтесь і дайте оголошення, детально написав, чого конкретно ви хочете. Яку ціну встановлювати за це, вирішувати вам (природно, чим дорожче - тим більш досвідчені копірайтери відгукнуться на вашу пропозицію). З подали заявку на участь виберіть вподобаного виконавця з найбільш креативними ідеями.
Зверніть увагу
Вдало вибране назва може сильно вплинути на ваш бізнес, тому поставтеся до цього питання відповідально, не шкодуйте часу і грошей.
Корисна порада
Постарайтеся зробити в назві акцент на тому, чим сильно ваш заклад. Наприклад, мережа піцерій «Піца-Темпо» славиться швидкістю обслуговування, а назва «ВкусноПіцца», швидше за все, викличе у відвідувачів думки про те, що в даному закладі піца смачніше, ніж у конкурентів.