Як приймати настоянку піона. настойка півонії перерву в прийомі.

Органічні кислоти і ефірні масла, що містяться в півонії, наділяють його корисними властивостями. Настоянка з цієї рослини є перевіреним засобом для лікування хвороб нервової системи, безсоння, головного болю та вегето-судинної дистонії.
Інструкція
1
Показаннями до прийому настойки півонії є функціональні розлади ЦНС, які можуть проявлятися неврозами, запамороченнями, проблемами зі сном і підвищеною нервовою збудливістю. Крім того, препарат здавна застосовується в комплексному лікуванні епілепсії. Жінкам настоянка допомагає впоратися з клімактеричним і передменструальний синдром.
2
Для лікування безсоння приймайте настойку півонії на ніч. Оптимальне дозування для дорослої людини - 3-4 чайних ложки. Підліткам достатньо буде 1-2 ложок. Курс лікування становить 2-3 тижні, але при необхідності терапію можна продовжити.
3
Для поліпшення самопочуття перед менструацією і в клімактеричному періоді пийте по 1 чайній ложці настоянки півонії тричі на день одночасно з прийомом їжі. Та ж дозування призначається при лікуванні захворювань жіночої статевої сфери (кісти яєчників, фіброма матки і т.д.). Тривалість лікування в цьому випадку - місяць, після чого зробіть тижневу перерву і покажіться лікареві. При наявності змін в позитивну сторону проведіть ще 2-3 курсу лікування настойкою.
4
В комплексному лікуванні епілепсії і алкоголізму пийте по 35 крапель настоянки півонії три рази на добу перед прийомом їжі. Перед вживанням розчиніть ліки в 50 мл води. Тривалість лікування - не менше місяця.
5
Для підвищення працездатності пийте по 20 крапель настоянки півонії два рази на день. Обов'язково робіть короткострокові перерви в прийомі ліки кожні 2-3 тижні.
Зверніть увагу
Не приймайте настоянку піона одночасно з антидепресантами, транквілізаторами, снодійними і нейролептиками. Припиніть лікування при появі алергічної реакції (висип, шкірний свербіж, гіперемія) або поганий переносимості препарату (слабкість, нудота, біль в епігастрії).