Як прибрати непотрібні файли.

Наводити час від часу порядок потрібно не тільки в квартирі, але і на комп'ютері. Скупчення використовуваних і невикористовуваних файлів на робочому столі виглядає не надто привабливо, ускладнює орієнтування, а іноді просто дратує. Прибрати непотрібні файли можна різними способами.
Інструкція
1
Якщо ви не користуєтеся папками «Мої документи» і «Мережеве оточення», приберіть їх з робочого столу. Для цього клікніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці робочого столу, у випадаючому меню виберіть пункт "Властивості". Альтернативний спосіб: викличте «Панель управління» через меню «Пуск», клікніть по іконці «Екран».
2
У діалоговому вікні «Властивості: Екран» перейдіть на вкладку «Робочий стіл». Натисніть на кнопку «Налаштування робочого столу», у вікні, «Елементи робочого столу» на вкладці «Загальні» зніміть маркери в полях навпроти значків «Мої документи» і «Мережеве оточення». Папка "Мій комп'ютер" зазвичай буває потрібна, залиште її на робочому столі. Натисніть кнопку ОК, застосуйте нові налаштування, закрийте вікно властивостей, натиснувши кнопку ОК.
3
На тій же вкладці «Робочий стіл» натисніть кнопку «Очистити робочий стіл», запуститься «Майстер очищення робочого столу». З його допомогою ви зможете визначити, які іконки давно не використовувалися, і прийняти рішення, чи залишати їх на робочому столі або помістити в папку «Невикористані ярлики». Слідуйте інструкціям установника, щоб довести процедуру до кінця.
4
Якщо на вашому робочому столі багато ярликів часто використовуваних програм, перемістіть частина з них в панель швидкого запуску. Для цього поставте курсор на значок потрібного програми, утримуючи ліву кнопку миші, перетягніть його на панель завдань (панель, розташовану внизу екрана). Якщо ви не бачите тільки що переміщення іконку, клікніть по панелі завдань правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть пункт «Панелі», в підміню встановите маркер в пункті «Швидкий запуск». Видаліть щойно скопійований в швидкий запуск значок з робочого столу.
5
Якщо кожен раз при включенні комп'ютера ви запускаєте одні й ті ж додатка, додайте їх в «Автозавантаження». Для цього відкрийте папку «Автозавантаження», розташовану в директорії C: Documents and SettingsAdmin (або інше ім'я користувача) Головне менюПрограммиАвтозагрузка. Скопіюйте ярлики файлів запуску часто використовуваних додатків в дану папку. Самі ярлики видаліть з робочого столу.