Як зареєструвати електронний гаманець.

Зручність електронного гаманця важко переоцінити. З його допомогою можна оплачувати рахунки, здійснювати покупки в інтернеті. Різноманітність платіжних систем дозволяє вибрати ту, яка найбільшою мірою задовольняє вашим вимогам.
Інструкція
1
Одним з найбільш популярних є сервіс електронних платежів Webmoney. Поповнювати електронний гаманець , зареєстрований в цій системі, можна з гаманців інших платіжних систем, банківською картою, через платіжні термінали. Реєстрація в Webmoney відбувається тут: http://start.webmoney.ru/
2
Для реєстрації буде необхідно вказати номер мобільного телефону. На нього будуть приходити коди активації, через нього ж буде здійснюватися процедура авторизації. Введіть номер телефону та натисніть кнопку «Продовжити», потім дотримуйтесь інструкцій. Процес реєстрації простий і займе всього кілька хвилин.
3
Первісна реєстрація проходить в Keeper Mini, що не дуже зручно, але вибору немає. Для зручного користування сервісом Webmoney треба завантажити програму WebMoney Keeper Classic - якщо ви користуєтеся комп'ютером або WebMoney Keeper - якщо для роботи з гаманцем ви будете використовувати мобільний телефон. Програми знаходяться тут: http://www.webmoney.ru/rus/about/demo/download.shtml
4
Програма завантажена. Тепер вам треба увійти в свій профіль на Webmoney, всі потрібні для цього дані ви отримали при реєстрації. Сторінка входу: https://my.webmoney.ru/login.aspx?ReturnUrl=%2fdashboard.aspxВойдя в свій профіль, знайдіть вкладку «Способи управління аккаунтом». У ньому буде меню, виберіть «Включити» для «Classic» - якщо будете працювати на комп'ютері або «Mobile» - якщо будете користуватися стільниковим телефоном.
5
Припустимо, що ви вибрали «Classic». Запустіть завантажену раніше програму WebMoney Keeper Classic, у вікні виберіть місце зберігання ключів «E-num storage», а в якості способу авторизації питання-відповідь через SMS. В якості логіна для входу введіть вказаний при реєстрації поштову скриньку. Натисніть "Далі".
6
Вам на телефон прийде код, який треба ввести у віконці програми. Потім вкажіть пароль, який ви використовували при реєстрації. З'явиться запит про фото гаманців, виберіть «Створити новий файл гаманців». Запуститься Keeper Classic, але працювати ще рано - так як це перший запуск програми на даному комп'ютері, потрібно активація.
7
Для активації в повідомленні, що з'явилося про помилку виберіть посилання активації, перейдіть по ній. Введіть код, який прийде вам на телефон. Далі натисніть F5 (оновити) в Keeper Classic. Установка закінчена, ви можете користуватися сервісом Webmoney.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7ZP7tBOWYkk