Як привітати з днем ??народження батьків. Як зробити подарунок для мами.

Для більшості батьки - найдорожчі люди. І чим дорослішими стає людина, тим гостріше він розуміє їх значення у своєму житті. Ставши повнолітніми, багато хто йде з батьківського дому, щоб побудувати власний або почати своє самостійне життя. На жаль, ви не завжди опиняєтеся поруч з батьками в скрутну для них хвилину. Але в день народження ви просто зобов'язані сказати їм самі вдячні слова і підкріпити їх гарним подарунком. Виберіть подарунок залежно від уподобань батьків і своїх можливостей.
Інструкція
1
Купуйте квитки в театр, кіно чи на концерт. Якщо дата заходу збігається з датою народження , то бажано теж приєднатися до походу і організувати "трансфер" в обидві сторони. Нехай у цей день у "новонародженого" не буде ніяких турбот.
2
Підключіть їм кабельне або супутникове телебачення. Виберіть пакет, в якому буде максимум цікавих каналів для обох.
3
Подаруйте річ, корисну в господарстві, але не банально-повсякденне: комплект якісного постільної білизни, теплий вовняний плед, гарне пухова ковдра, махровий халат, чашки з сімейними фотографіями. Непоганий варіант - сімейне фото, стилізоване під живопис і роздруковане на полотні. Фірми, що надають такі послуги, як правило, виконують натяжку на підрамник і вставляють "картину" в раму.
4
Влаштуйте "тур вихідного дня" або пікнік. Якщо батьки не люблять гучних застіль, то такі варіанти у сімейному колі просто ідеальні. Звичайно, звільніть їх від усіх організаційних моментів і, по можливості, від матеріальних витрат.
5
Може бути, у мами чи тата застаріла і розсипається модель мобільного телефону. Можна оновити. Але не намагайтеся вибрати саму нову і "навороченную". Телефон повинен бути, в першу чергу, зі зручним і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. А може їм не вистачає в житті ноутбука.
6
В день народження мами можна порадувати її хорошою побутовою технікою: мікрохвильова піч, посудомийка, хлібопічка, пральна машина. Тільки попередньо дізнайтеся, наскільки вона задоволена нинішньою і чи потрібна їй заміна. Папу можна побалувати домашньої пивоварнею.
7
Для жінки завжди доречна косметика. Антивікова косметика в будь-якому випадку будуть до речі. Краще подарувати комплекс: денний крем + нічний крем + крем під очі. Звичайно, це має бути якісна продукція, куплена в надійному магазині.
8
Якщо ви зовсім не впевнені в перевагах і потребах винуватця торжества, купіть подарунковий сертифікат, який дає можливість вибору з декількох варіантів послуг.
9
Шикарний варіант - подарувати їм відпочинок: на море, на базі відпочинку, в санаторії або екскурсійний тур.
10
Звичайно, привітання з черговою річницею потрібно відповідним чином оформити: купіть хорошу вітальну листівку (а в ідеалі - зробіть її самі) і напишіть в ній свої побажання. Але вони повинні бути саме ваші, від вашого серця і душі. Чи не списуйте їх з інтернету, а подумайте, що ви дійсно хочете побажати своїм батькам і що вони хотіли б від вас почути.