Як зробити самому натяжна стеля. Як кріпити профіль до стіни.

Лен, шовк і бавовна, ось з чого робили натяжні стелі в часи античності. Потім про них забули, а в двадцятому столітті знову згадали і, звичайно ж, поліпшили - тепер стеля може навіть збільшити кімнату. Глянсова поверхню натяжної стелі як би збільшує приміщення.
Інструкція
1
Спочатку виберіть висоту, на якій буде стеля, потім точно розставте мітки на всіх чотирьох кутах кімнати, інакше при монтажі стелі він вийде кривим. Потім візьміть шнурок, посипаний кольоровий пилом і довжиною не менше довжини стіни. З його допомогою з'єднайте мітки на кутах кімнати. Відтягніть шнурок від стіни і відпустіть його, слід, що залишився на стіні, послужить орієнтиром установки профілей.Следующій крок - це підготовка направляючих профілів. Відміряйте профіль за розміром довжини стіни, якщо він довший, і щоб не мучитися з кутами на стінах, зробіть надріз ножівкою до половини і зігніть тепер він увійде в будь-який кут. Просвердлите в профілі отвори під шурупи з кроком 10 см, тоді стеля буде надійно триматися. Прикріпіть профілі до стіни. Якщо у вас стіни з гіпсокартону, одних шурупів буде мало. Зробіть із залишків профілю клини завдовжки від 15 до 20 см і з допомогою них додатково зміцните конструкцію. Клини кріпляться до стелі за таким розрахунком, щоб вони щільно притискали профіль до стіни. Якщо це не зробити, стеля може впасти. Не забудьте про стики профілю, їх заклеюють алюмінієвої папером, інакше гострі краї порвуть матеріал, правда, це досить просто виправити. Якщо ви випадково порізали матеріал і поріз не великий, візьміть латку, яка завжди додається в комплекті, намажте її суперклеєм, прикладіть до порізу і через пару хвилин від порізу не залишиться й сліду.
2
Тепер повісьте в кожному кутку кліпсу і приступайте до розгортання полотна майбутньої стелі. Підвісьте кути полотна на кліпси. Потім включайте пальник і прогрівайте полотно. Будьте уважні, така стеля дуже боїться вогню, тому прогрівати на одному місці його можна не більше 5 хв., Інакше він почне плавитися. А ще матерію можна порвати, щоб цього не сталося, кріпите її поступово. На початку 10-15 см на одній стіні, потім переходите до іншої і робіть теж саме. Так ходите по колу, поки стеля не буде готов.Вот тепер можете підводити підсумки.
Після того як ви вирішили зробити ремонт, необхідно визначитися, який же буде стеля . У наш час існує чимало різновидів стель, від варіантів економ-класу до незвичайних, розкішних стель. Все залежить від вашого фінансового добробуту і бажання, вибір залишається за вами.
Інструкція
1
Підвісні і підшивання стелі втілять будь-яку вашу фантазію в життя. Вони підвішуються на заздалегідь прикріплений до стін і стелі каркас. В таких конструкціях часто зустрічаються гіпсокартонні і металеві рейкові стелі. Але як і у всіх стель, недоліки теж є. Обробку на такій стелі потрібно періодично оновлювати. Також монтажно-каркасні роботи зменшують висоту кімнати. З фінансового боку ви теж понесете урон, оскільки самостійно, без допомоги майстра, втілити вашу задумку в життя вам не вдасться.
2
Акустичний стеля . Названий він так, тому що він шумонепроніцаем. Такий стеля застосовується в басейнах, концертних залах і студіях звукозапису. Стельове покриття буде незамінним в приміщеннях з високою вологістю і в приміщеннях, обробка яких вимагає оригінальних рішень, завдяки величезній різноманітності варіантів і високої вологостійкості.
3
Натяжні стелі. Відрізняються від підвісних стель не тільки матеріалом, але і способом кріплення. Матеріал - вінілове і поліефірне волокно. Такі стелі встановлюються на прикріплення по периметру кімнати багети. При використанні вінілової плівки перед вами відкриті всі можливості. В натяжних стелях ви можете приховати як нерівності стельової основи, так і кабелі телекомунікацій, електричні дроти і труби вентиляції. При цьому підвісні стелі віднімуть лише 5 сантиметрів висоти кімнати. Вінілове полотно - антистатическое, і тому пил до нього не липне. Величезний плюс в тому, що натяжна стеля дуже пружний, і якщо сусіди вас залили, він усього лише буде розтягуватися під вагою води, захищаючи ваше приміщення.
Корисна порада
Перед тим як визначитися з типом стелі, обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, чи підходить вам дана конструкція.