Як дізнатися код свого мобільного телефону.

Кожен стільниковий телефон має свій ідентифікаційний номер - IMEI (ідентифікатор мобільного обладнання). Цей номер заноситься в телефон при його виробництві і в деяких ситуаціях може виявитися корисний.
Інструкція
1
IMEI є своєрідним паспортом стільникового телефону . Кожен раз, коли телефон підключається до мережі, ідентифікаційний номер зчитується устаткуванням телефонної компанії. Якщо ви в якійсь складній ситуації хочете забезпечити свою анонімність і міняєте SIM-карту, вас все одно зможуть обчислити за IMEI - адже телефон у вас залишився колишнім.
2
З'ясувати ідентифікаційний код стільникового телефону можна двома способами. Найпростіше набрати команду «* # 06 #» (без лапок), на екрані телефону тут же з'явиться досить довгий ряд цифр - це і є IMEI.
3
Другий спосіб: вимкніть телефон, зніміть кришку, витягніть акумулятор. Під ним на корпусі телефону ви побачите наклейку, на якій зазначений даний код. Зазвичай код пишеться і на коробці телефону поруч зі штрих код ом.
4
Якщо ви не зберігайте коробку від телефону , то запишіть ідентифікаційний код в блокнот чи будь-яке інше зручне місце. Навіщо це потрібно? У тому випадку, якщо ви втратите телефон або його вкрадуть, у вас буде можливість спробувати його відшукати. Як це зробити?
5
Насамперед, вам необхідно написати заяву в міліцію про крадіжку і повідомити IMEI вкраденого телефону . Спроби самому звертатися до стільникового оператора, швидше за все, нічого не дадуть. Але через міліцію можна змусити операторів стільникового зв'язку відстежити вкрадений телефон і, як мінімум, його заблокувати.
6
Врахуйте, що вкрадений телефон для міліції занадто дрібне справа, тому доведеться проявити наполегливість і попросити повідомити IMEI операторам стільникового зв'язку. У цьому випадку можна сподіватися, що вкрадений телефон все-таки буде знайдений.
7
IMEI може бути корисний і в тому випадку, якщо ви купуєте з рук телефон без документів (чого, взагалі-то, робити не слід). В інтернеті є сайти, на яких викладені дані тисяч вкрадених і втрачених телефонів, ви завжди можете перевірити, чи не перебуває купується телефон в їх числі.
8
Варто відзначити, що в деяких випадках IMEI може бути змінений шляхом перепрошивки. Ідентифікаційний код мають і USB-модеми. Для того, щоб IMEI телефону або модему був прив'язаний до SIM-картки, достатньо одноразового включення.