Як повернути гроші за мобільний телефон. Як мені повернути гроші за подряпаний телефон.

Дуже прикро купити дорогий мобільний телефон , а через деякий час виявити в ньому явний технічний брак. Однак якщо ви опинилися в такій ситуації, ви маєте право повернути витрачені гроші. Як це зробити?
Інструкція
1
Від покупки бракованого товару ніхто не застрахований, тому вже в магазині докладно дізнайтеся про терміни та умови гарантії, ретельно вивчіть всі документи і в жодному разі не викидайте касовий чек. Звертайте увагу на цілісність кнопок, відсутність подряпин, переконайтеся, що дисплей не відходить від основи. При виявленні будь-якого недоліку, відразу вимагайте поміняти модель. Краще зробити це зараз, ніж потім намагатися довести свою правоту. Не купуйте телефон и з рук або в маленьких торгових точках на ринках, так як є ймовірність, що вам продадуть «сірий» товар, і повернути за нього гроші буде дуже складно.
2
Якщо через деякий час ви виявили несправності в роботі нового телефон а, звертайтеся в магазин з паспортом і касовим чеком і пишіть письмову претензію. Часто продавці кажуть, що після 14 днів з моменту укладання угоди ви не маєте права вимагати повернення грошей. Це не так. Відповідно до закону «Про захист прав споживачів» телефон входить в таку групу товарів, для якої немає терміну давності для обміну, якщо апарат неналежної якості. 14 днів грають роль тільки в тому випадку, якщо вас не влаштовує розмір, колір або інші особливості, а сам телефон цілком справний.
3
Якщо співробітники магазина стверджують, що ви самі винні в поломці телефон а, вимагайте проведення експертизи. Оскільки гарантійний термін ще не минув, вона повинна бути виконана за рахунок магазину. Якщо експерт встановить, що причиною несправності є заводський брак, ви вправі зажадати повернути гроші або надати вам іншу справну модель. Часто буває так, що продавці просто пропонують вам обрати інший товар на ту ж суму.
4
Якщо з вами відмовляються розмовляти і не погоджуються на повернення повної вартості телефон а, зверніться до міського відділу по захисту прав споживачів. Буде проведена перевірка, і якщо з'ясується, що ви праві, то гроші вам повернуть вже за рішенням суду.