Як завантажити веб-сайт.

Сьогодні інтернет доступний практично у всіх куточках світу, а його використання можливе з величезної кількості пристроїв, включаючи портативні комп'ютери, планшети і мобільні телефони. Але, незважаючи на це, іноді все ще може знадобитися локальна копія якого-небудь веб-ресурсу для забезпечення можливості його автономного перегляду. Щоб завантажити веб- сайт цілком або один з його розділів, раціональніше всього використовувати спеціальне програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • - додаток Teleport Pro;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Запустіть майстер створення проекту в Teleport Pro. У головному меню виберіть пункти File і New Project Wizard.
2
Встановіть параметри збереження сайт а на жорсткий диск, вказавши відповідну опцію на першій сторінці майстра. Виберіть Duplicate a website, including directory structure, якщо дані на диску потрібно розміщувати із збереженням віртуальної структури каталогів ресурсу. Вибір опції Create a browsable copy of a website on my hard drive дозволить помістити всі дані в один каталог. Натисніть кнопку «Далі».
3
Налаштуйте параметри перегляду цільового web- сайт а програмою. Введіть адресу початкової сторінки в поле Starting Address. З цього документа будуть отримані перші посилання для переходу до інших частин сайт а.Задайте максимальну глибину перегляду ресурсу додатком у поле Up to. Даний параметр вказує максимально можливе число «стрибків» по посиланнях, яке можна вчинити від початкового документа. Натисніть кнопку «Далі».
4
Вкажіть типи файлів, які можуть бути збережені з сайт а. Виберіть Just text для збереження тільки текстових даних. Вибір Text ant graphics дозволить зберегти зображення і текст. Вказівка Text, graphics, ant sound призведе до збереження ще і звукових даних. Виберіть Everything щоб отримати копію всього доступного содержімого.В поля Account і Password введіть дані для авторизації, якщо вона необхідна на цільовому ресурсі. Натисніть кнопку «Далі».
5
Ознайомтеся з інформацією, наведеною на четвертій сторінці майстра. Натисніть кнопку «Готово».
6
Збережіть створений проект. У отобразившейся діалозі перейдіть в каталог, куди повинен бути збережений сайт. Введіть ім'я файлу проекту. Натисніть кнопку «Зберегти».
7
Завантажте веб- сайт. Виберіть у меню пункт Project, а потім пункт Start.
8
Дочекайтеся закінчення процесу збереження даних з сайт а. Інформація про кількість завантажених і доступних для завантаження сторінок буде відображатися в рядку стану.
Початківці користувачі мережі нерідко задаються питанням: «як завантажити сайт собі на комп'ютер, зберігши при цьому всю існуючу на ньому систему посилань?».

Зазвичай це необхідно для того, щоб можна було, наприклад, переглядати цікаву для вас сторінку в режимі оффлайн (тобто в автономному режимі, при якому комп'ютер відключений від інтернету). В принципі, скачати сторінку з інтернету нескладно. Найпростіший варіант - завантажити окрему сторінку, використовуючи можливості вашого браузера. На жаль, цей простий і швидкий варіант не завжди підходить - на багатьох сайтах є відразу кілька сторінок, і викачувати окремо кожну з них - не найцікавіше і захоплююче заняття. Крім того, на завантаженої сторінці найчастіше буває чимало посилань на всі інші сторінки сайту, а в такому варіанті всі вони виявляться для вас недоступними. Як же зберегти сайт на комп'ютері таким чином, щоб його структура коректно відображалася при перегляді? Необхідно використовувати спеціальні програми, які ще називають оффлайн браузерами. З такою програмою весь процес завантаження та збереження сайт Ганні тільки прискориться, а ще й автоматизується. Програм таких на сьогоднішній день існує чимало, і всі вони гарні по-своєму. Однією з найбільш популярних і загальнодоступних програм такого типу є програма teleport pro. Вона практично не знає собі рівних за рівнем функціональності і кількості корисних налаштувань. Навчившись правильно користуватися цією програмою і освоївши її основні функції, ви зможете швидко і ефективно вирішувати всі поставлені завданнями. Завантажити таку програму можна з сайту компанії-виробника, встановлюється вона швидко і просто. Навчання користуванню teleport pro проходить швидко завдяки покроковому керівництву, яке можна знайти в розділі «уроки».

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UG9G8e4ZMD0