Як займатися на силовому тренажері.

Користь силових тренажерів складно переоцінити. Всього лише один багатофункціональний агрегат здатний забезпечити повноцінне тренування. Однак приступаючи занять, необхідно проконсультуватися з професійним інструктором і обов'язково враховувати ряд правил.
Вам знадобиться
  • - напульсники;
  • - спортивний пояс.
Інструкція
1
Визначтеся, яку мету ви ставите, приступаючи до силових занять. За допомогою тренажера ви зможете скинути зайву вагу, «підсушити» тіло, наростити м'язи, «промальовувати» м'язовий рельєф. Зрозуміло, багато з цих цілей суперечать один одному, тому ви повинні розробити певний план тренувань.
2
Перед початком заняття розігрійте м'язи за допомогою короткої розминки. Виконайте кілька простих вправ, наприклад нахилів, присідань, махів руками і ногами. Для розминки ви також можете використовувати тренажер, але без додаткової ваги.
3
Підійдіть до тренажера і вирішіть, яке саме вправу ви будете виконувати. Перш ніж приступати до роботи, налаштуйте тренажер під себе. Встановіть необхідну висоту сидіння, нахил спинки, кут розведення обтяжень. Встановіть потрібну вагу. Починати необхідно з невеликої ваги, щоб не перевантажити організм. Надалі ви повинні визначити свій максимальний вагу. Це необхідно для визначення стандартного режиму тренувань. Ваш робочий вага повинна складати 65-70% від максимального.
4
Виконуйте кожну вправу по 10-12 повторів, уважно контролюючи положення і фіксацію тіла. На зусиллі робіть видих, на розслабленні - вдих. Покиньте тренажер, походіть навколо нього 60-80 секунд, потім можете приступати до другого підходу. Якщо ви хочете наростити м'язову масу, вам необхідно збільшувати вагу і виконувати вправи в повільному темпі. Але якщо ви плануєте схуднути, не додавайте обтяжень, а лише збільшуйте вагу і число повторів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=upraO-YZS44
Зверніть увагу
Ні в якому разі не кидайте вагу на розслабленні - так ви легко травмуєтеся. Відпускайте обтяження повільно і плавно.
Корисна порада
Якщо ви плануєте працювати з великою вагою, придбайте спеціальні пристосування для захисту колін, зап'ясть і хребта (наприклад, напульсники і фіксуючий спортивний пояс).