Як встановити петлі.

Дверні петлі призначені для кріплення дверей до дверної коробки і забезпечення обертання двері при відкриванні та закриванні навколо вертикальної осі. Конструкція петель залежить від матеріалу, з якого виготовлено дверне полотно, а також його ваги.
Вам знадобиться
  • - стамеска або ручний фрезер;
  • - шуруповерт або хрестова викрутка;
  • - рулетка, олівець і шило для розмітки;
  • - дрібна наждачний папір;
  • - по 8 шурупів або саморізів на кожну петлю.
Інструкція
1
Визначивши сторону, в яку буде відкриватися двері, підберіть відповідно до цього потрібні петлі. Зверніть увагу при цьому, що Прапорцевим петлі роз'єднуються, тому двері повинні мати петлі з отворами, а коробка зі штирями. Тепер приступайте до безпосередньої установки.
2
Зробіть розмітку місця кріплення петель. Спочатку на дверній коробці, відступивши по 20 см зверху і знизу, відзначте їх межі. Потім прикладіть на місце майбутньої установки самі двері і повторіть процедуру розмітки. Обов'язково передбачте зазори між дверима і коробкою зверху і знизу.
3
Прикладіть пластини петель до дверної коробки і торця дверей відповідно з розміткою, обведіть їх олівцем по контуру.
4
Зробіть вибірку фрезерним інструментом до необхідної глибини, що відповідає товщині пластини.
5
Якщо у вашому розпорядженні, лише стамеска, спочатку подрежьте краю по контуру, відступивши 2 мм углиб контура петлі. Стамеску впроваджувати глибше підрізування не рекомендується. При роботі цим інструментом дуже бажано провести спочатку грубу вибірку, а потім чистову.
6
Після вибірки зашліфуйте робочу поверхню і краю паза наждачним папером.
7
Покладіть пластини почергово в відповідні пази і шилом відзначте місця кріплення петель у всіх отворах пластин.
8
Тепер можете встановити петлі остаточно, шурупами або саморізами прівернув їх до дверної коробки і до дверного полотну.Петлі встановлені, і ви можете приступати до установки дверей і їх регулюванні.