Як розрахувати тривалість життя.

Тривалість життя людини залежить від безлічі факторів, починаючи від місця народження і закінчуючи звичками харчування і генетичними особливостями. Однак приблизне число років можна обчислити, використовуючи калькулятор доктора Томаса Перлза.
Вам знадобиться
  • - ручка;
  • - папір;
  • - калькулятор.
Інструкція
1
Визначте початкову точку відліку. Для жінок це 72 роки, для чоловіків - 60 років. Якщо ви курите, жуєте тютюн або постійно перебуваєте в накуреному приміщенні - відніміть з вихідної цифри 2 роки, при негативній відповіді - додайте 2. Якщо ви протягом тижня з'їдаєте більше ніж два шматочки копченого сала, сосисок у тісті або пончиків - відніміть 0,6 . При негативній відповіді - додайте 0,6.
2
Ви віддаєте перевагу сильно просмажене їжу? Якщо це так - відніміть 0,4. Ні - додайте 0,4. Якщо ви намагаєтеся уникати жирної їжі - додайте 2, не можете встояти - відніміть 2. Віддаєте перевагу овочам - додайте 1,8. Любіть м'ясо - відніміть 1,8.
3
Більше 500 мл пива, або 300 мл вина, або 100 г горілки в день віднімають у вас 1,2 року. Якщо ви спиртним не зловживав - додайте собі 0,6. Життя в екологічно несприятливому місці забирає 1 рік, проживання в чистій місцевості - продовжує на 1 рік.
4
Більше 450 г кави в день віднімають у вас 0,6 року. Якщо ви утримувалися від такої кількості кофеїну - додайте 0,6. Якщо ви прямуєте рекомендаціям медиків і щодня приймаєте аспірин у малих дозах - додайте собі 0,8 року, якщо ні - відніміть 0,8.
5
Щодня використовуючи зубну нитку, ви продовжуєте своє життя на 1,2 року, нехтуючи нею - укорочуєте на 1,2. Регулярний стілець говорить про те, що ви можете додати собі 0,8 року. Якщо ви маєте стілець рідше, ніж 1 раз на 2 дні - відніміть 0,8. Ризиковані статеві зв'язки віднімають у вас 1,6 року, утримуватися від них - додайте 1,6.
6
На 1,4 року вкорочує ваше життя сильний загар. Стільки ж додайте, якщо утримуватися від тривалого перебування на сонці. Якщо ваша вага в нормі - додайте 1,8 року, ні - відніміть 1,8. Шлюб подовжує ваше життя на 1,8 року, самотність - вкорочує на 1,8.
7
Якщо ви вмієте ефективно справлятися зі стресом - додайте собі 1,4 року, ні - відніміть 1,4. Наявність більше одного страждає від діабету кровного родича наближає вашу кончину на 0,8 року, якщо вашу сім'ю це захворювання не торкнулося - додайте собі 0,8.
8
Якщо хоча б один з ваших батьків помер, не доживши до 75 років - відніміть 2 роки, якщо батьки довгожителі - додайте 2 роки. Більше одного дожив до 90 років близького кровного родича додає вам 4,8 року, в зворотному випадку - відніміть 4,8.
9
Регулярно займаєтеся спортом? Додайте собі 1,4 року. Віддаєте перевагу полінуватися - відніміть 1,4. Беручи вітамін Е, ви продовжуєте життя на 1,6 року, не беручи - укорочуєте на 1,6.
10
Підрахуйте свій результат. Ця цифра буде визначати тривалість вашого життя в тому випадку, якщо ви не зміните своїх звичок.