Як відпрацьовувати удари ногами. відпрацювання ударів ногами і руками будинку.

Постановка базової техніки в бойових мистецтвах - запорука природності рухів в реальній сутичці. Щоб відпрацювати удари ногами, дорогого обладнання не потрібно. Буде потрібно тільки ваше бажання і сила волі.
Інструкція
1
Займатися будинку найкраще в спеціальній або в старій разношенной взуття. При відпрацюванні ударів ногами можна використовувати звичні спортивні снаряди або обійтися підручними матеріалами і предметами. Так, замість «груші»? можна використовувати звичайний поліетиленовий пакет, набитий ганчір'ям, а перешкодою, яка допоможе відпрацювати точність удару, послужить стілець.
2
Порожній пакет можна використовувати при відпрацюванні складних ударів. Підкиньте пакет в повітря і за допомогою різних ударів перешкодить його падінню, відбиваючи його, але так, щоб він не торкався землі. Так, до речі, можна відпрацювати технічні прийоми ударів не тільки ногами, а й руками.
3
Поставте посередині тренувальної кімнати звичайний стілець і відпрацьовуйте удари , не забуваючи про те, що: - удар слід починати з підйому коліна; - після нанесення удару не можна ставити різко ногу на землю; - після нанесення удару потрібно спочатку трохи зігнути ногу в коліні і лише потім опускати її.
4
Виконуйте аналогічні вправи і у «шведської стінки». Крім того, заняття у «шведської стінки» сформують у вас і додаткове вміння - вміння варіювати рівні ударів. Виконайте кілька ударів в простір між різними брусами цього снаряда на різній швидкості. Якщо для вас це поки важко, зробіть це вправу спочатку в уповільненому темпі, а потім поступово збільшуйте швидкість виконання. Висота удару може також поступово збільшуватися, залежно від рівня вашої тренованості.
5
Біля «шведської стінки» можна відпрацьовувати і кругові удари . Встаньте трохи збоку від стінки і так само, від рівня до рівня? відпрацьовуйте техніку кругових ударів, у тому числі і самий нижній.
6
Не допускайте можливих помилок при тренуваннях. Пам'ятайте: - щоб не втратити рівновагу, завжди потрібно трохи згинати опорну ногу в коліні; - не слід переносити вагу тіла на п'яту; - необхідно стежити за руками: вони не повинні сидіти склавши руки; - можна чергувати вправи з відпрацювання ударів тільки зі швидкісними вправами, а ні з силовими.