Як підняти плечі.

Перш ніж почати виконувати комплекси вправ для підняття плечей, обов'язково проконсультуйтеся не тільки зі своїм тренером з фітнесу, але і з лікарями, щоб не нанести в ході їх виконання шкоди хребту.
Інструкція
1
Почніть нема з тренажерного залу, а с, здавалося б, звичайних вправ по поліпшенню постави, оскільки багато в чому від того, чи правильна у вас постава, і залежить, опущені ваші плечі або немає. В ході вправ не напружуйте сильно м'язи спини в перший час, щоб не потягнути їх або не пошкодити хребет.
2
Візьміть гантелі, встаньте у вихідну позицію: ноги разом, руки вздовж тулуба. Нахиліться вперед, при цьому піднімаючи руки вгору. Повторіть цю вправу 8-10 разів.
3
Початкове положення: ноги разом, руки з гантелями трохи зігнуті в ліктях. Намагаючись з'єднати лопатки, підтягніть руки до тулуба. Проробіть цю вправу 10-12 разів.
4
Відкладіть на час в сторону гантелі і ляжте на підлогу. Початкове положення: руки за потилицею, ноги щільно притиснуті до підлоги. З цього положення спробуйте піднятися вгору так високо, наскільки це можливо. Зробіть цю вправу не менше 10 разів. Чи не відпочивайте між «ривками», щоб ефект був сильнішим.
5
Приступите до занять на турніку. Спочатку зробіть кілька звичайних підтягувань особою до турніка. Потім перекиньтеся, захопіть турнік і спробуйте підтягтися до нього потилицею. Цю вправу можна і ускладнити, розвівши руки якомога ширше. Зробіть декілька підходів.
6
Не захоплюйтеся вправами з підняття важких предметів. Цим ви можете опустити плечі ще сильніше. Крім цього, пам'ятайте, що кардинально змінити конституцію людини практично неможливо.
7
Займіться йогою для тонусу і розвитку вміння правильного дихання. Цілком ймовірно, що ці техніки допоможуть вам трохи підняти опущені плечі в прямому і переносному сенсі.
8
Займіться плаванням - фрістайлом або батерфляєм. Ці техніки плавання і допоможуть вам підняти плечі , і навчать вас правильно дихати, і зміцнять м'язи спини одночасно.