Як приховати широкий ніс. Як позбутися від кадика.

Власна зовн ність не завжди радує дівчат. Хочеться бути чарівною і привертати увагу чоловіків, причому природною красою, а не потворними рисами обличчя. Але ви дивитеся в дзеркало і констатуєте факт: широкий ніс псує все ваше чарівність. Не поспішайте засмучуватися, цю проблему успішно вирішує більшість жінок за допомогою різних «хитрих» вивертів
Інструкція
1
Самий радикальний спосіб, до якого вдаються дівчата, щоб змінити форму носа - це ринопластика. Проблему ви вирішите раз і назавжди, але спочатку обдумайте всі позитивні і негативні наслідки своєї рішучості. Чи так вже широкий ваш ніс, щоб ризикувати здоров'ям?
2
Спробуйте підкоригувати ширину носа за допомогою декоративної косметики. Візьміть тональний крем і пудру двох відтінків. Одна повинна бути на тон темніше вашої шкіри, друга - на тон світліше. Ці відтінки вам знадобляться для коригування контуру носа. Спочатку на обличчя необхідно нанести тональний крем. Після цього візьміть тонкий пензлик міліметрів шість-сім шириною. Ворс пензлика повинен бути коротким і м'яким. Далі берете темну пудру і наносите її пензликом рівні лінії з боків носа. Темна лінія починається невеликим вигином від брови, потім переходить в рівну лінію уздовж носа і закінчується на його крильях.Далее темною пудрою на крилах носа намалюйте трикутник, який повинен стикнутися з намальованою лінією. Цим способом ви затемните ширшу частину носа. Пензликом зі світлою пудрою проведіть лінію по центру носа - вона йде від лоба до кінчика носа.Тщательно растушуйте всі нанесені лінії, щоб ніяких чітких меж між відтінками пудри не було.
3
Щоб відволікти увагу від широкого, на ваш погляд, носа, слід залучити його до іншої частини обличчя - або до губ, або до очей, а, можливо, і одночасно до того й іншого. Нанесіть губну помаду пояскравіше або, якщо у вас великі риси обличчя, за допомогою туші і тіней підходящих вам відтінків зробіть більш виразними ваші очі. В цьому випадку яскравих кольорів губної помади слід уникати.
4
Візуально звужують перенісся в міру темні тіні на внутрішньому куточку ока.
5
Якщо у вас широкий ніс, уникайте зачісок з чубчиком. Ваш зовнішній вигляд зіпсує пряма чубчик, а також рівна, довга, кругла, густа і чубчик драбинкою. Оптимальними для вас є волосся середньої довжини. Якщо стрижка коротка, намагайтеся робити її більш об'ємною в потиличній частині і не закривайте ваше обличчя волоссям. Засобами для укладки піднімайте волосся на маківці.
6
Найкращий колір волосся, який візуально зменшує широкий і великий ніс, - світло-русявий.
7
Замовте собі очки в оригінальній оправі. Вам, можливо, підійдуть темні оправи з вузькою рамкою лінз, з кутами, які різко виражені. Цікава форма оправи в цьому випадку також змістить акцент з вашого носа на очі.
8
Екстраординарний стиль одягу теж відверне увагу від широкуваті носа.