Як прасувати шкіру.

Шкіряні вироби завжди рекомендується зберігати в просторому шафі на спеціальних вішалках таким чином, щоб вони не м'яли, так як розгладити шкіру досить проблематично. Якщо все ж шкіряний виріб пом'ялося і втратило свій вигляд, розгладити його можна як без праски, так і випрасувати дуже обережно, дотримуючись деякі умови.
Вам знадобиться
  • - праска;
  • - щільна тканина або папір;
  • - парообразователь;
  • - вішалка;
  • - прес.
Інструкція
1
Прасувати шкіру можна тільки з виворітного боку - ні в якому разі не намагайтеся гладити шкіру праскою з лицьового боку, так можна зіпсувати річ. Праска повинен бути не гарячим. Відрегулюйте температуру праски, поставивши на мінімальне значення.
2
Якщо у вироби є підкладка, погладьте через неї. Якщо підкладки немає, то візьміть важку папір (наприклад, обгортковий або пергаментний) або тканину, покладіть її на шкіру і через неї відпрасуйте. Необхідно постійно переміщати праску по виробу, щоб не було перегріву. Не натискайте сильно на праска, інакше можуть залишитися сліди переплетення тканини. Не використовуйте функцію пара в прасці. Взагалі для розгладження шкіри використовується або тепло, або вода, але ні в якому разі ні те ні інше разом.
3
Не старайтесь ідеально відпрасувати річ - це не тканину. Проутюженной ділянки шкіри можна ще пропрессовать. Знявши праска з поверхні, відразу покладіть щось важке на це місце (товсту книгу). Потримайте деякий час, після чого ця ділянка стане абсолютно гладким. Повісьте виріб на вішалку в шафу і дайте повисіти кілька днів. Шкіра розгладиться до кінця.
4
Існують і інші менш ризиковані способи розгладити шкіру . Якщо шкіряний виріб тонке, то досить повісити його на вішалку і дати повисіти кілька днів. Якщо цей спосіб не допомагає, повісьте виріб у ванній кімнаті, відкрийте гарячу воду і закрийте двері. Пар розгладить шкіру , але потрібно стежити, щоб на неї не потрапляла вода. Можна також скористатися ручним пароутворювачем, тримаючи його на відстані 10 сантиметрів від поверхні. Можна також зволожити шкіру мокрою губкою, розгладити руками і залишити висихати.
5
В крайньому випадку можна здати шкіряний виріб в хімчистку, де не тільки погладять, а й почистять його. У місцях, де продають шкіряні речі, також часто є спеціальні преси для шкіри, за допомогою яких можна розгладити шкіру дешевше, ніж в хімчистці.
Корисна порада
Для прасування шкіри можна також використовувати Пекарській папір для випечкі.Перед тим як почати гладити шкіру праскою, протестуйте цей спосіб на непотрібному шкіряному клаптику.
У боротьбі за гладку, красиву і доглянуту шкіру жінки вдаються до різних методів. Хтось із них кожен раз звертається в салон, а хтось використовує народні засоби або просто проводить терапію будинку придбаними продуктами. Кожен окремо спосіб, безсумнівно, хороший, але ще ефективніше використовувати декілька відразу, проводити комплекс процедур.
Інструкція
1
Найпоширеніший і, мабуть, доступний спосіб боротьби зі зморшками - це крем. Він допомагає омолодити шкіру , поліпшити її стан, підвищити тонус і еластичність. Однак крем може бути різним, тому вибирати його слід уважно. Вся справа в тому, що у кожного крему можуть бути різні характеристики і властивості (наприклад, крем для в'янучої шкіри не підійде тій дівчині, яка шукає крем від перших зморшок). Беріть до уваги також і тип вашої шкіри (жирний, змішаний, сухий і так далі), місце, для якого він призначений (якщо зморшки розташовуються навколо очей, то купувати потрібно відповідний крем). Якщо є можливість, краще проконсультуйтеся з косметологом, він порадить той засіб, який підійде саме вам.
2
Досить популярною стала і миостимуляция - це процедура, при якій на лицьові м'язи впливає електричний струм. За допомогою скорочення м'язів покращується кровообіг, загальний стан шкіри (а все завдяки насиченню тканин киснем). Крім того, міостимуляція сприяє зменшенню другого підборіддя, отвіслості щік, скорочення кількості зморшок; вона також вирівнює рельєф шкіри, робить її більш еластичною і пружною. Існує кілька видів програм, за якими проходить процедура міостімуляциі. Підбір та проведення індивідуальної ведеться тільки фахівцем. Іноді, щоб підвищити ефективність міостімуляциі, їм може бути рекомендовано поєднувати її з впливом тепла.
3
Крім перерахованих коштів, вам можуть допомогти і ін'єкції, до складу яких входить речовина під назвою "ботулотоксин". Ін'єкція вводиться під шкіру особи, де може діяти протягом 3-12 місяців (тривалість залежить від індивідуальних особливостей організму). З часом дія ботулотоксину може слабшати, тому процедура потребуватиме постійному повторі. Сама дія даної речовини полягає в тому, що воно ніби паралізує певні м'язи, не даючи їм скорочуватися, тим самим перешкоджає утворенню зморшок.