Як намалювати кокошник.

У наш час кокошники не є обов'язковим предметом гардеробу жодної дівчини, окрім, мабуть, Снігуроньки. А раніше дівиці, бажаючи вийти заміж, просили милості у богородиці словами «покрий мою голівоньку кокошнічком».
Інструкція
1
Зробіть начерк головного убору. Форма кокошника може бути округленій зверху або куполоподібної. Також бувають однорогі кокошники , які необхідно покривати фатою. Відобразіть в малюнку, що головний убір складається з щільного каркаса, обтягнутого тканиною. Вся ця конструкція пришита до шапочці, ззаду кріпиться до голови стрічками. Постарайтеся, щоб розмір кокошника відповідав розміру голови і плечей моделі.
2
Намалюйте сітку, що складається з ниток бісеру або перлів, яка прикриває лоб моделі. Цей елемент кокошника називається очелье. Зобразіть виття бісеру, яке виглядає як переплетення джгутів в баскетбольній кошику. На рівні надбрівних дуг закінчите очелье намистинами, більшими за розміром, ніж ті, що беруть участь в сітці.
3
Зобразіть з боків кокошника спадаючі нитки перлів. Зазвичай вони однієї довжини, але бувають такі головні убори, у яких нитки, віддалені далі від шиї моделі, довші, ніж ті, що розташовані ближче. На кінцях намалюйте більші перлини.
4
Намалюйте широкі стрічки, що закріплюють кокошник на голові. Зазвичай їх виготовляли з атласу. Зобразіть широкий бант ззаду на рівні першого хребця моделі. Стрічки можна прикрасити золотим шиттям, як візерунка використовуйте орнамент з листя і квітів.
5
Прикрасьте начерк основної частини головного убору. Зазвичай при декоруванні кокошников використовувалися перли, намистини, золоті нитки, самоцвітові камені. Їх розташовували так, щоб вони утворювали симетричний рисунок щодо центральної вертикальної лінії. В якості орнаменту для цієї деталі одягу не вибирали зображення тварин. Традиційно кокошники прикрашали схематичними зображеннями квітів.
6
Раскрасьте начерк кокошника. Пам'ятайте, що перловий головний убір одягали на весілля, в решту часу користувалися більш дешевими бісерними. Слідкуйте за відповідністю кольорів основної частини кокошника і стрічок.