Як зробити копію cd.

Для створення копії CD-диска можна скористатися програмою Nero Express - версією програми Nero Burning ROM з спрощеним інтерфейсом. Ця програма дозволяє створювати копії як безпосередньо з оптичного носія, так і з попередньо створених і збережених файлів-образів CD-дисків. Сама процедура, завдяки добре продуманому простому інтерфейсу програми, складності не представляє.
Інструкція
1
Відкрийте програму Nero Express і виберіть в лівій панелі розділ «Образ, проект, копіювання». В результаті у правій панелі з'явиться вибір з трьох пунктів - для копіювання вихідного CD на інший оптичний носій виберіть пункт «Копія всього CD».
2
Помістіть копійований CD-диск в пристрій читання оптичних дисків. Якщо читання і запис повинні здійснювати різні пристрої, то виберіть їх у випадних списках «Привід-джерело» і «Привід-приймач». В поле «Число копій» встановіть потрібну кількість, а в полі «Швидкість запису» залиште значення «Максимум», якщо у вас не було проблем із записом на використовувану болванку - в іншому випадку спробуйте зменшити швидкість.
3
Натисніть кнопку «Копіювання» та додаток почне читання диска і створення набору необхідних йому проміжних файлів. Хід процесу ви бачитиме на екрані, а коли ця частина процедури буде завершена програма висуне лоток з копійованим диском і запропонувати замінити його болванкою для пропалювання.
4
Вставте чистий CD-диск і процес копіювання буде продовжений. По його закінченні Nero Express видасть відповідне повідомлення і звуковий сигнал, а також висуне лоток із створеною копією диска.
5
Якщо потрібно записати копію CD-диска з файлу з образом цього диску, то на першому кроці замість пункту «Копія всього CD» виберіть «Образ диска або зберегти проект». В результаті відкриється вікно, в якому вам потрібно знайти файл образу на носіях комп'ютера і натиснути кнопку «Відкрити». В наступному вікні вкажіть необхідну кількість копій і, якщо це потрібно, поміняйте пристрій записи в поле «Поточний рекордер». Після цього встановіть в оптичний привід CD-болванку і натисніть кнопку «Прожиг». Програма почне процес створення копії, а по його завершенні подасть звуковий сигнал і висуне лоток із записаним CD-диском.