Як побачити прихований розділ. побачити crhsnsq розділ з windows vista.

Часом буває цікаво, як працює та система, яку ми звикли називати комп'ютером або ноутбуком і скільки ресурсів вона має в запасі. Зокрема, чи є на жорсткому диску приховані невикористовувані розділи. Дізнатися це можна за допомогою програми Acronis Disk Director 11 Home.
Вам знадобиться
  • - програма Acronis Disk Director 11 Home.
Інструкція
1
Завантажте утиліту Acronis Disk Director 11 Home з офіційного сайту розробників (посилання на сторінку завантаження знаходиться в кінці статті). Встановлюючи програму в третьому діалоговому вікні вкажіть «Встановити пробну версію» - для вирішення вашого завдання її функціоналу буде достатньо. Натисніть «Далі» і в новому вікні обов'язково заповніть поля «Ім'я» «Прізвище» та «Електронна адреса» (можна несправжні). У наступних вікнах сміливо натискайте «Далі», а в завершальному - «Продовжити». Розпочнеться інсталяція програми, після завершення якої на робочому столі з'явиться ікона програми.
2
Запустіть Acronis Disk Director 11 Home подвійним кліком по цій іконі. Якщо ваша операційна система - це Windows Vista або Windows 7 і додатково до цього у вас вказані підвищені настройки безпеки, то може з'явитися вікно із запитом на дозвіл вносити зміни запускається програмою. Натисніть в ньому «Так».
3
Тепер ненадовго залиште запущену програму в спокої, але відкритою. Натисніть кнопку «Пуск» на панелі задач, а потім «Мій комп'ютер» (або просто «Комп'ютер», якщо у вас Windows Vista або Windows 7). Запам'ятайте, на скільки логічних розділів (томів) поділений ваш жорсткий диск (або жорсткі диски, якщо їх декілька) і які вони носять назви (C, D, F і т.д.).
4
Знову поверніться до Acronis Disk Director 11 Home. Основну частину програми займає поле, в якому зазначені логічні розділи (томи) системи. Порівняйте їх кількість і назви з тим, що ви побачили у вікні «Мій комп'ютер» («Комп'ютер»). Ті розділи, які присутні у вікні програми Acronis і відсутні в «Моєму комп'ютері» - приховані. Вони можуть бути або зовсім маленькими, по 7-8 мегабайт, або великими, по кілька гігабайт. По друге, як правило, на випадок збою зберігаються дистрибутиви операційних систем.