Як зменшити в'язкість крові. Які ліки зменшує в'язкість крові.

Причини високої в'язкості крові різноманітні - це пошкодження судин, порушення функцій різних органів, зневоднення і навіть побічна дії деяких ліків. Не варто впадати в паніку, якщо за результатами аналізу з'ясувалося, що ваша кров надто густа. Крім ліків, які можна вживати тільки з дозволу лікаря, існує ще ряд продуктів, що допомагають вирішити подібну проблему.
Інструкція
1
Ваш раціон повинен містити багато рідини, так як в'язкість крові обумовлена її дефіцитом. Вживайте не менше двох літрів на день. Крім води вживайте зелений і трав'яний чаї, журавлинний морс, соки фруктів і овочів. Щодня пийте по 300-500 мл соку і компоту з фруктів містять вітамін біофлавоноїд, завдяки якому зміцнюються стінки судин. Його можна знайти у винограді темних сортів, чорноплідної горобині, обліписі, чорній смородині, вишні та суниці.
2
Збалансуйте своє харчування. Включіть в раціон продукти, що містять таурин - це кальмари, креветки, різні молюски та риба. При підвищеної в'язкості крові корисно вживати морську капусту. Щоранку з'їдайте по кілька зубчиків часнику. Часник стимулює циркуляцію крові , кисневий обмін і добре очищає кров. Лук так само допомагає очистити кров і зменшити її в'язкість. Виключіть з раціону банани, так як вони містять вітамін К, який сприяє згортання крові .
3
Ліки, що містять аспірин, добре розріджують кров, але їх не можна приймати без консультації з лікарем. Існує речовина гінгерол, яке за своїми властивостями схоже з властивостями аспірину і при цьому не викликає роздратування стінок шлунка. Така речовина міститься в імбирі.
4
Пийте імбирний чай. Для його приготування 1 ч.л. зеленого чаю залийте літром окропу, почекайте 5-7 хвилин, процідіть чай і перелийте його в каструлю. Візьміть 4-5 см кореня імбиру, очистіть його і дрібно наріжте. Покладіть в каструлю шматочки імбиру, щіпку гвоздики, кориці і варіть протягом 25 хвилин. В чай додайте сік лимона, 2 ч.л. меду і варіть ще п'ять хвилин.
Зверніть увагу
Повністю відмовтеся від алкоголю, так як під його впливом в'язкість крові помітно збільшується. Не забувайте регулярно відвідувати лікаря і робити аналіз крові.
Корисна порада
Щоб часник не залишав неприємного запаху, його потрібно правильно вживати. Зубчик часнику розріжте вздовж і, не розкушувавши, проковтнути кожну половинку.
Кожна людина хоча б раз мав справу з фарбою або клеєм і при цьому звернув увагу на ряд характерних для цих речовин властивостей, серед яких основне - в'язкість . Однак мало кому відомо, в яких випадках в'язкість речовини збільшується, а в яких - зменшується. На виробництві та в побуті доводиться стикатися з ситуаціями, в яких в'язкість необхідно зменшувати. Здійснити це можна різними способами.
Інструкція
1
Поняття в'язкості поширюється як на рідини, так і на гази. Причому, в'язкість рідин сильно відрізняється від аналогічної характеристики газів. Вона залежить від цілого ряду параметрів: виду рідини чи газу, температури, тиску, швидкості руху шарів, і т.д.Вязкостью називається властивість речовини газу чинити опір одним своїм верствам щодо інших. Таким чином, вона являє собою коефіцієнт пропорційності, який залежить від роду речовини. Якщо цей коефіцієнт великий, значні і сили внутрішнього тертя, які виникають при переміщенні шарів речовини. Вони також залежать від швидкості руху шарів і площі поверхні шару. Сили внутрішнього тертя розраховуються наступним чином: F =? * S *? V/? X, де? - Динамічна в'язкість .
2
Для закритих джерел течії (труб, ємностей) найчастіше застосовується поняття кінематичної в'язкості. З динамічної в'язкість ю вона пов'язана формулою:? =?/?, Де? - Щільність жідкості.Существуют два режими течії речовини: ламинарное і турбулентний. При ламінарному русі шари прослизають між собою, а при турбулентному - перемішуються. Якщо речовина відрізняється високою в'язкість ю, то найчастіше має місце друга ситуація. Характер руху речовини можна дізнатися по числу Рейнольдса: Re =? * V * d/? = V * d/? При Re <1000 протягом вважається ламінарним, при Re> 2300 - турбулентним.
3
В'язкість речовини змінюється під впливом ряду зовнішніх факторів. Давно відома залежність цієї характеристики від температури. На гази і рідини вона впливає по-різному. Якщо температура рідини підвищується, то її в'язкість зменшується. У газів ж, навпаки, в'язкість при збільшенні температури зростає. Молекули газу при підвищенні температури починають швидше рухатися, а у рідин спостерігається зворотне явище - вони втрачають енергію міжмолекулярної взаємодії, і, відповідно молекули переміщаються повільніше. Цим і обумовлюється розходження в'язкості у рідин і газів при одній і тій же температурі. Крім того, важливим фактором, що впливає на в'язкість , є і тиск. В'язкість як рідини, так і газу при підвищенні тиску зростає. Крім цього, в'язкість стрімко зростає і при збільшенні молярної маси речовини. Особливо це помітно у низькомолекулярних рідин. У суспензій в'язкість підвищується при збільшенні обсягу дисперсної фази.
4
Як вже сказано вище, характер зміни в'язкості під впливом зовнішніх факторів залежить від роду речовини. Так наприклад, при нагріванні масел можливо значне зменшення в'язкості з двох причин: по-перше, масла мають складну молекулярну структуру, а по-друге, позначається вже відзначена залежність в'язкості від температури. Тому для того, щоб знизити в'язкість рідини, перше що потрібно зробити-це підвищити її температуру. Якщо ж мова йде про газ, то температуру для зниження його в'язкості доведеться поніжать.Второй спосіб зниження в'язкості речовини - зниження його тиску. Він придатний як для рідин, так і для газов.Наконец, третій спосіб зниження в'язкості - розбавлення в'язкої речовини менш в'язким. Для багатьох рідких речовин в якості розчинника може бути застосована вода.Все перераховані способи зниження в'язкості можуть бути застосовані відносно речовини як роздільно, так і разом.