Як встановлювати дитяче крісло в машину.

Автомобільне крісло необхідно для забезпечення безпеки дитини під час поїздки в машині. Його правильна установка при аварії може врятувати дитині життя і захистити від травм. Дотримання вимог безпеки важливо забезпечити навіть при нетривалих поїздках.
Інструкція
1
Встановлюйте крісло на заднє сидіння автомобіля, оскільки подушки безпеки, покликані захистити від пошкоджень пасажира на передньому сидінні, при нещасному випадку можуть нанести шкоду маленькій дитині. Якщо ремені безпеки надають таку можливість, встановіть крісло посередині сидіння.
2
Крісло необхідно розташовувати проти напрямку руху автомобіля. Ця вимога відноситься до малюків до одного року. Якщо дитина буде сидіти обличчям вперед, при різкому гальмуванні автомобіля його незміцніла шия не втримає голову від інерційного нахилу вперед. При реверсному розташуванні крісла спинка і підголівник сидіння візьмуть на себе виниклу навантаження і усунуть небезпеку розтягування шийних хребців. Високі краю крісла захистять малюка при бічному ударі. Фахівці рекомендують практикувати посадку проти ходу якомога довше.
3
Відкиньте спинку переднього сидіння і встановіть крісло . Просмикніть нижню частину горизонтальної лямки в паз, діагональ при цьому обводьте навколо крісла. Витягайте ремінь з котушки і протягують горизонтальну частину в проріз для фіксації ременя, розташовану на іншій стороні крісла. Щоб легко застебнути ремінь, підніміть крісло вертикально. Заклацнувши ремінь в кріпленні, поверніть крісло в початкове положення. Перед установкою крісла ознайомтеся з доданою інструкцією, щоб протягнути ремінь в усі потрібні пази.
4
Переконайтеся, що ремінь безпеки застебнутий міцно і щільно прилягає до дитячого крісла. Спробуйте посувати крісло . Якщо воно переміщається на відстань більше 2 сантиметрів, повторно його і закріпіть щільніше. Якщо ви придбали двосекційну модель крісла, вам знадобиться закріпити ременями тільки базову платформу. Саме сидіння встановлюється на неї за допомогою спеціальних затискачів.
5
Придбайте крісло з системою кріплення Isofix, якщо корпус вашого автомобіля оснащений спеціальними скобами, за які чіпляються кріпильні кронштейни крісла. Додаткова жорсткість зчіпки в цьому випадку забезпечується за рахунок фіксуючою стропи, замикалася в замку ззаду сидіння або в підлозі багажника.