Як зробити підлогу в квартирі.

Асортимент покриттів для підлог настільки великий, що кожен може підібрати в свою квартиру саме той настил для підлоги, який буде зручний і приємний для ваших ніг. Але є кілька критеріїв, які необхідно враховувати при виборі і укладанні матеріалу.
Вам знадобиться
  • Міліметрова папір, олівець, рулетка, підлогове покриття, двосторонній скотч, суміш для вирівнювання основи підлоги, клей для підлогових покриттів, ніж.
Інструкція
1
Подумайте, для чого і як буде використовуватися помещеніе.Для приміщень з підвищеною прохідністю необхідно зробити міцний, що не сприйнятливий до бруду настил для підлоги. Для спальних кімнат краще вибирати килимовий настил. Він є хорошим теплоізолятором і приглушує звук під час хожденія.Для кухні та санвузла найвдаліше підходить покриття з плитки. Воно гігієнічне і легке у догляді.
2
Виміряйте приміщення, де буде укладено нове покриття для підлоги. Зробіть креслення в масштабі на міліметровому папері. Підрахуйте витрата матеріалу. Додайте до загальної площі ще 10% на обрізки.
3
Уважно вивчіть основу, на яку буде укладатися нове покриття. Старий підлога повинна бути рівною, чи не скрипіти і не хитатися. Поверхня не повинна мати тріщин і сильно всмоктувати вологу. Пол повинен бути ідеально чістим.Еслі основа для підлоги не відповідає цим вимогам, то підлогу необхідно вирівняти за допомогою спеціальних сумішей і ретельно його просушити.
4
Покладіть нове підлогове покритіе.Лінолеум укладається вільно і фіксується у стін і дверей за допомогою двостороннього скотча.Ковровое покриття можна зафіксувати за допомогою двосторонньої клейкої стрічки або приклеїти по всій площі помещенія.Паркет або паркетна дошка кріпиться на клей до рівної і сухій поверхні основи пола.Ламінатние дощечки скріплюються між собою пазами, але не скріплюються з основою підлоги, виходить плаваюча укладка.
5
Вкладання кахельної плитки на підлогу краще доручити професіоналу.
Зверніть увагу
Вибираючи підлогове покриття, враховуйте його вплив на ваше здоров'я. Для цього уважно вивчіть етикетку з інформацією, в яких умовах можна експлуатувати даний матеріал.
Корисна порада
Покриття для підлоги повинно поєднуватися з інтер'єром приміщення.