Як встановити газову установку.

Для установки газового обладнання на автомобіль є безліч причин. Газ обходиться значно дешевше бензину, збільшується міжремонтний пробіг, повільніше зношуються деталі. Як перевести свою машину на газове паливо?
Інструкція
1
Придбайте необхідне обладнання. Вам знадобиться газовий балон (як правило, циліндричний), заправний клапан, мультиклапан, редуктор-випарник з потрібними шлангами, врізки в карбюратор, 2 електроклапана, перемикач в салоні.
2
Оберіть місце для установки газового балона. Зазвичай це багажник або ніша для запасного колеса. Зафіксуйте балон стрічками, точно таким же способом, яким прикріплюється бензобак.
3
Виведіть трубку до заправного клапану, який встановлюють в нижній частині заднього крила або під бампером.
4
Видаліть обмежувач з мультиклапана, розташованого на балоні. За правилами, балон не повинен бути заповнений більш ніж на 80%, однак на практиці краще самому контролювати обсяг газу, щоразу заливаючи в балон фіксовану кількість, наприклад, строго 55 л.
5
Простягніть від балона мідну магістраль по днищу в моторний відсік. Виберіть місце для газового редуктора і підключіть до нього магістраль через електроклапан. Пропустіть через редуктор охолоджуючу рідину за допомогою шлангів.
6
Вріжте в бензиновий шланг електроклапан перед карбюратором, поставте в салоні перемикач. На цьому установку газового обладнання можна вважати практично завершеною.
Зверніть увагу
Щоб змінити конструкцію автомобіля, краще звертатися в автосервіс до кваліфікованого майстра. Тільки в цьому випадку можна гарантувати якісне виконання робіт. Зазвичай професіоналу потрібно 2-3 години часу для встановлення обладнання, а любитель може витратити кілька днів, при цьому не домігшись бажаного результата.Важно: після установки газового обладнання перед вами виникнуть деякі труднощі. Машина буде погано заводитися на морозі, на заправках доведеться вистоювати довгі черги, а повітряний фільтр доведеться міняти втричі частіше.